6 LAGERE SCHOOL L.R.V. "de eendracht" le H. Communie A.s. zondag doen de kinderen van de 2e klas hun le H. Communie. Tijdens de plechtige H. Mis van 10.00 uur wordt hun dit sacrament toegediend. Zoals afgesproken komen de kinderen en hun ouders om half tien bjjj de kleuterschool bij elkaar. Daar wordt dan eerst een groepsfoto gemaakt. Rond 'kwart voor tien trekker, we dan naar de kerk, voorafgegaan door de fanfare. Koninginnedag De koninginnedagviering op school vindt op vrijdagmiddag 29 april plaats, Van half twee tot kwart over twee worden per klas/groep spelletjes gedaan (binnenin de vorm van bijv. een quiz! Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis alwaar we eerst een traktatie krijgen aangeboden door de oudercommissie. Om half drie wordt dan voor de hele school(incl. kleuters) een tekenfilm vertoond van "Speedy Gon zales". deze duurt ca. een uur. Bibliotheek De kollektie bibliotheekboeken van de Venrayse Bib. wordt dinsdag a.s. in zijn geheel geruild. We krijgen dan dus een nieuwe verzameling boeken. In verband daarmee dienen alle boeken van. de Venrayse Bib. vóór dinsdag op school te zijn ingeleverd. Hartstichting ïria/w De huidige week, 18 - 2h april, staat weer in het teken van de Nationale Hartweek. Zoals al enkele jaren gebruikelijk wordt de daaraan verbonden kollekte verzorgd door de kinderen ale de Schans bezorgen. BÜ deze Schans treft u dan ook een kollektezakje san van de Nederlandse Hartstichting. Dit zakje wordt de komende dagen bjj u opgehaald door de jongen of het meisje, dat bp u de Schans bezorgt. Namens de Hartstichting en in het bijzonder de Venrayse afdeling daarvan reeds nu bedankt voor uw steun! Uitslag kringwedstrijd Lcttum Ind. dressuur: Wiel Friezen 3e prijs Springen: Piet Hoeymakers ?e prijs Wins Classens 9e prijs Een zondag eerder behaalde Jessica Lucassen een zesde prijs set springen op de kringwedstrijd voor ponyruiters. Zondag 2k april pony-concours van de afd. Melderslo. Terrein: Kasteelse bossen. De grote ruiters gaan dan naar het concours te Milheeze.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 6