DORPSRAAD Verslag openbare dorpraadvergadering op 13 april 1983 o® 20.00 uur in het gemeen schapshuis. Aanwezig: kk personen. 1De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. 2. Notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. -Opmerkingen zijn: oversteekplaats Horster- weg is nog niet gerealiseerd. Deze wordt wel aangelegd; er zal nog contact over op genomen worden met de gemeente. - Een trapveldje is aangelegd en dit zal in de maand mei of juni in gebruik genomen worden. 3» Woningbouw. Het uitzondering van 1982 is er de laatste jaren veel gebouwd. Dit jaar zullen er 13 woningen geboud worden. Deze zullen wel goedkoper en kleiner worden dan oorspronkelijk het plan was. Er zijn geen bejaardenwoningen bij. .Dp fa. Verhoeven,uit Venray denkt voor de bouw 1 jaar nodig te hebben. Het de' werkzaamheden zal worden begonnen nadat het onder- zoek naar geluidsoverlast door verkeer op de Horsterweg is afge sloten. Hen verwacht dat de huizen in het voorjaar 1984- bewoon baar sullen zi in. k. Dorpsraadsverkiezingen 1983. Deze zullen in december gehouden worden. Van de 9 leden hebben 7 personen te kennen gegeven te willen stoppen. Dit 00 uiteen lopende redenen zoals: leeftijd, reeds lange zittingsperiode, drukke werkzaamheden. Aan de verenigingen wordt gevraagd nieuwe kandidaten voor te dragen. Over het verloop van de verkiezingen in 1979 is men tevreden. Daarom wil men voor deze verkiesingen dezelfde procedure volgen. Voorzitter en secretarie vinden inwerkperiode van opvolgers geen bezwaar. 5. Verbouwing gemeenschapshuis. Op de prioriteitenlijst voor gebouwen, bij de gemeente staan we momenteel op de 2e plaats. Men verwacht dat in 1986 geld hiervoor vrij komt. Van Castenray wordt een eigen inbreng verwacht in geld en/of zelfwerkzaamheid. De stichting gemeenschapshuis heeft een tekening laten maken. Gevraagd wordt, in de verenigingen deze tekening goed door te praten en daarna in mei tijdens de vergadering van stichting met de gebruikers hun wensen en verlangens kenbaar te maken. Vraag: Kan de zaal dan zo aangepast worden dat er ook gymnastiek gegeven kan worden? Hierover zal ook met de gemeente worden gesproken. Het gebouw is eigendom van de kerk. Gebruiksrechten zijn voor rekening van de stichting. Kan men i.v.m. "het uitzicht op het kerkhof de heg hogerop laten - - groeien? Hiertegen is geen bezwaar. Zaterdag 30 april CUD-PAPIER-AKTIE

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4