ft Langzaam maar zeker ontworstelde S.V.C. zich aan de Oirlo- aruk en sloeg dan ook onmiddellijk toe, doordat Twan Fleurkens geheel vrijstaande een vrije trap van Karei Houwen inkopte. D.I.S. nam' nu achterin, evenals in de eerste ontmoeting tussen beide teams, eig veel risico's, hetgeen John Yersteegen na een lange ren koelbloedig afstrafte. Dat Oirio in de allerlaatste seconden van de wedstrijd de ere-treffer liet aantekenen was nog slechts van statistische waarde. Ondanks de slechte beurt van afgelopen zondag heeft S.V.C. in de laatste 6 wedstrijden 10 punten (doelsaldo 14-6) verzameld. Voorwaar een knappe prestatiel 0 s C A R 2 5ï2„i_r_22®iS£'ES£_?_l2r£i__£_:;_3 De blauwwitte reserves konden afgelopen zondag moe en voldaan naar het thuishonk terugkeren na in Well de volle winst gepakt te hebben. 9C Minuten lang was er aan beide kanten keihard geknokt voor de punten. Va een kwartier nam Well de leiding uit een corner, die vakkundig werd ingeschoten. In dezelfde minuut nog mochten de gasten een penalty nemen nadat een speler (onnodig') hands had gemaakt binnen de beruchte Ijjnen. Well kwam echter toch weer aan de leiding en toevallig ook nog door» een strafschop, die na al te fors Ingrepen werd toegekend. Fog voor de rust werd de stand echter gelijkgetrokken door Jan Houwen, die profiteerde van de onzekerheid in de Wellse achterhoede. Gesterkt door de thee gingen de Castenrayers er weer fel tegenaan en vooral in de eerste minuten van de 2e helft hadden deze ook een paar zeer goede kansen. Het duurde echter nog geruime t$d voordat, ze via een loeier van yü' een schot van de schoen van Kiek Eudöiger san de leiding kwamen. Daarna was het een kwestie van dichtspijkeren hoewel, het was toch wel eens benauwd achterin. Jongens, proficiat, er is keihard voor gewerkt. Fog een speciaal lefwoordje voor onze keeper, die ook ditmaal weer een aantal bijna onmogelijke ballen met zyn acrobatische g toeren uit het. net wist te houden, En zondag tegen Ysselsteyn hebben we nog wat goed te maken. 2ê§2ilMO_r=5-ii§i_S_=_l_r_g Vorige week vermeldden we in de Schans "de oudjes waren weer best, tijdens en na de wedstrijd". We hebben het geweten. 5e ontmoeting met DIS 5 werd bijgewoond door een supportersclub, die 's morgens nog was opgericht. Voor de belangstelling en de aanmoediging, namens het 5e onze dank. Over de wedstrijd zelf is niet veel te vertellen. De profs, met het minimum onderinkomen, moesten oa 15.00 uur aantreden en dan is de zuurstof meestal op. De wedstrijd is geworden wat we er van verwacht hadden. We hebben wel de meeste kansen gehad en een daarvan werd benut ea wel door W« Strijbos, die op aangeven van J« Vollenberg 1—0 scoorde. Daar bleef het ook bij. Supporters tot zondag 10,00 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 14