onderling solistenconcours 5 FANFARE "Dorpsklank" Voor a! uw dak-, zink- en iood werkzaam heden DAKDEKKERSBEDRUF J. *t JONG Nusseieinstraat 26 Horst-America Telefoon 04764-1814 Voor de vijfde achtereenvolgende keer organiseert onze fanfare een solistenconcours voor muzikanten van de eigen vereniging. Het concours vindt plaats a.s. zondag 2? maart in het gemeenschapshuis. Om 13.30 uur is de opening en om ongeveer 18.00 uur zal de prijsuit reiking plaatsvinden. Voorgaande jaren heeft deze telkens plaats ge vonden tijdens een avondgebeuren, maar de belangstelling op zondag avond was toch niet zo groot. Vandaar dat de prijsuitreiking nu aan sluitend volgt. Liefst 41 muzikanten nemen dit jaar aan het concours deel, waarbij sommigen zowel als solist, alsook in een ensemble voor het voetlicht treden. De pianobegeleiding is ook dit jaar weer in de vertrouwde handen van dhr. A. Schellens uit Venray, terwijl de jurering evenals vorig jaar door dhr. D. Koster uit Deurne verzorgd wordt. Het solistenconcours is voor iedereen vrij toegankelijk. Uiteraard wordt tijdens de verschillende optredens absolute stilte in de zaal verwacht. Het binnenkomen dient dan ook zoveel mogelijk tussen de optredens door fe gebeuren. Natuurlijk hopen we op zeer veel belangstelling van de Castenrayse mensen bij dit muzikale gebeuren van onze fanfare. We wensen alle deelnemers alvast veel succes set hun optreden en alle toehoorders een aangenaam verblijf in de zaal. Inspelen voor het optreden kan gebeuren bij H. van Rhee in de vergader ruimte. Alle deelnemers dienen 2.0 minuten voor hun optreden in de zaal aanwezig te aijn. Daar vanavond versctetdene muzikanten om 21.00 uur wegmoeten, hebben we in overleg met onze dirigent besloten de aanvangstijd van de repetit te vervroegen. We repeteren daarom vanavond van 19.30 - 21.00 uur zonder pauze. Zorg a.u.b. voor tijdige aanwezigheid. - a.s. Zondag van 11.00-12,00 uur repetitie van het Jeugdorkest te Leun

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 5