12 Siitenrgï=i=-=A|ferd|n=| 2-1 In een kat en muis wedstrijd behaalde S,V,C. een zeer benauwde naar eigenlijk -gezien ie onderlinge afstand op de competitie De Afferdense ploeg .joeg elke bel meestal zonder enige richting naar voren en hoopte daarbij op een toevallige en succesvolle uitval. De Castenray-achterhoede moest daarom zeer geconcen treerd en voorzichtig blijven spelen, aangezien de S.V.C,-spitsen (ondanks net enorme veldoverwicht) er maar niet in slaagden het net te vinden. Overigens had een warrig leidende scheids rechter Castenray na 15 minuten een strafschop toe moeten kennen, nadat Karei Houwen vlak voor het H.R.C.-doel omver was gelopen, hen schitterende combinatie tussen de gebroeders Houwen kreeg halverwege de eerste helft niet die beloning welke het verdiende. De bal verdween namelijk rakelings langs de verkeerde kant van de paal. In het begin van de tweede helft kroop S.V.C. liefst tweemaal door het bekende oog van de naald. £en uitstekende redding van '«vim (met 1 puntje) Kunen (zonder puntjes) en de paal voorkwamen erger. Castenray nam het heft daarna weer in handen, maar het verlossende doelpunt wilde maar niet vallen tot.'John Versteegen (weggestuurd door Christjan Broere) met een subliem lobje de Afferden-goalie verschalkte. Hier en daar weerklonk al gejuich, maar de H.R.C-libchaalde de bal nog met een uiterste krachtsinspanning van de doellijn. Toen vond coach Houd Hendrix de tijd onderhand rijp het geheime uit zijn kleren te hijsen, daar later zou blijken een gouden wissel, want uitgerekend hij (het geheime wapen dus) scoorde in de laatste vijf minuten var, deze rare wedstrijd tweemaal. De eerste keer was hij iedereen met het hoofd de baas en doelpuntte schitterend uit een hoekschop van Theo Houwen, Het tweede doelpunt gleed hij binnen na een vrije trap van Hay Kersten. Dat H.E.C. in de allerlaatste minuut cok nog scoorde lag eigenlijk een beetje in deze vreemde ontmoeting opgesloten, maar Castenray's verdiende overwinning kwam niet meer in gevaar. Oh ja, wie maakte nu die twee doelpunten voor S.V.C. Laten we er een Paasprijsvraag van maken Om het iets te vergemakkelijken volgt hier het signalement van onze scherpschutter; Bouwjaar 1959 Kenteken blonde kuif gewicht 80 kg. Bijnamen" de witte flits en de rode tornado. Sinds de zomer van vorig jaar ook wel bekend onder de naam "de schrik van Kronenberg (2)", Goede inzenders worden beloond met een foto handtekening van de witte flits. 0 S C A R 2. U zoudt verwenn üiat jammer, als u niet van vis houdtiül zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke vis! li: IederedondBtdag verkrijgbaar op het dorpsplein. UISVIS. ...vis... z= to. zr

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 12