Rabobank Rabobank. Bromfietsverzekering. Regel vóór 1 maart uw bromfietsverzekering bij de U krijgt uw nieuwe direkt mee. Klaar terwijl u wacht, gewoon een kwestie van even binnenwippen! 2 Persoonlijk zit ik in het Sociale werk onder de naam van "caritas", een wereld organisatie, die verder onderverdeeld is in landelijke, bisschoppelijke en parochi ële afdelingen. De bedoeling is dat alle hulp door deze organisatie gecoördineerd wordt, zodat er niet naast elkaar heen wordt gewerkt. Verder proberen we dat ie dere parochie 'n groep van mensen heeft die nagaan waar de grootste noden zyn, en die zyn er levensgroot. Kunnen zy die niet aan. dan wordt dit doorgegeven aan de bisschoppelijke groep, waar ik deel van uitmaak. Daar bekijkt men elk geval. In de praktijk komt het neer op extreme gevallen, omdat onze middelen ook dikwijls beperkt zyn. De pastoor wilde ook dit jaar weer de opbrengst van de vastenactie bestemmen voor de missie van onze Casienrayse missionarissen, wat ik natuurlijk toejuich. Natuurlijk wilt weten wat er met uw geld gedaan wordt, wat redelijk is. - Een van de grote problemen die wy hebben zijn de oude mensen, vooral een bepaalde groep waar niemand voor zorgt en die in uiterste armoede leven. Hutjes die lekken als een zeef, mensen die geen deken hebben voor de koude tyd, en dikwijls geen eten, Wij gaan naar deze mensen toe en herstellen de hut en proberen het 1 even voor hen weer een beetje leefbaar te maken. Ik had hier nog veel meer over kunnen vertellen. Maar jullie horen daar zoveel over via. de T.V. dat je erdoor afgestemd raakt. Maar als je dagelijks in die el lende zit en het elke dag opnieuw beleeft, zou je het uit willen schreeuwen: DOE ER WAT AMI Met deze kreet zou ik willen aansporen os iets te offeren in de komende vastentijd, door "broederlijk delen". By voorbaat dank, Br. M.Philipsen. P.S. Na een gedwongen verblijf in Nederland wegens ziekte, hoop ik, als de gene zing doorzet, eind Mei naar mijn Missie-post terug te keren. Ingesloten nog een folder en een vastena&kje. Voor a! uw verzekeringen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 2