PAROCHIE NIEUWS Redaktie-adres: Csstelostraat k Inleveren copy: dinsdags 19.00 uur Nr. 8 25 februari 1983 Misdienaars: Eddy Philipsen en Martjjn Jeuken; Robert van Gasteren en Xavier Weyb; Stefan Bloemen en Marcel Strybos. Zaterdag 19.00 uur Jrd. voor Antoen Bingha en Wilhelaiaa Kemaelings/ Voor het geestel. en tijdel. wel zijn van alle parochianen, t.e.v.O.L.Vrouw van Altydd. Byst. Zondag 8.00 uur Hersan Dinghs (fam.). 10.00 uur Martiims Kuypers (coll.) Dinsdag 19.00 uur Overleden ouders Vollenberg-Philipsen. Woensdag 19.00 uur (avondaisit.int. van Henry Kuypers (80 ste verj.dag) Donderdag 8.00 uur Piet Rsmbags (feest, door faa. tfillems uit Aalst). Vrydag 8.00 uur T.int. van Johannes Sellings (86 ste verjaardag). Zaterdag 19.00 uur Jrd. voor Lei Helde De vasten-actie van verleden jqar aet al«-project de Missiegebieden van onze drie Castenrayse missionarissen is zoals V weet een groot succes geworden. Zouden we dat dit jaar nog eenswillen overdoen. Ik denk dat ze er heel blij *ee zullen zijn. W§ hoeven ons bovendien niet af te vragen of ons geld wel op ie plaats komt waar we het voor bestemd willen zien. Hatuurlyk laten ve iedereen vrü naar eigen dunk te handelen. Ook kunnen we «aar een heel klein stokje van noodlijdende mensheid in haar nood te hulp komen. Wat B half-vastan en «et Pa sen in het vastenzakje doet (hierbij ingesleten), zullen we in elk geval aan me project geven. Wat U rechtstreeks naar Roermond stuurt, zet daav in elk geval bij dat het van Castenray komt. Een van onze drie missionarissen is momenteel op ziekenverlof. Hij hoopt zodra mogelijk naar zyn missie terug te keren. Ik heb hem gevraagd ook dit jaar veer ons iets te schrijven over "zijn" missie. Hier volgt ziju brieft Beste mensen, Vorig jaar werd door de pastoor en het kerkbestuur het initiatief genomen om de opbrengst van de vastenactie te bestemmen voor de eigen missiona rissen, om zodoende de mensen van Castenray de gelegenheid te geven tam eigen mensen (oud-parochianen) te steunen. Dat dit zeer goed is aangeslagen bewijst wel het mooie bedrag dat ons gegeven kon worden. Zo wist «en ook dat er niets aan de bewuste strijkstok is blijven hangen. - Het geeft ons ook weer meed om verder te gaan, ondanks het feit dat we er onder moeilijke omstandigheden moeten werken. Met Gods hulp proberen wij echter het kende druppeltje te zijn op de gloeiende plaat. Veel kleintjes èèn groot.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 1