CARNAVALSVERENIGING 50-t- bal Met veel moeite heeft prins Wiel afscheid genomen als 'prins van de be j-aardersvereniging Hij had de smaak nu pas echt goed te pakken en had nog feeit een tijdje aan willen blijven. De nieuwe prins zou worden gekozen uit drie als varkens vermomde bejaarden, die met medewerking van de blaaskapel werden binnenge bracht Ties Binghs, varkenskenner bij uitstek vond de2® "varkens" niet goed genoeg, en toen was goede raad duur Na overleg met de voorzitter werd besloten dat hijzelf dit jaar prins van de bejaarden zou worden. Wij wensen Piet en An veel pleïier en een fijne carnaval. Jeugdprinsenbal Op een druk bezocht jeugdprinsenbal werd dit jaar de nieuwe jeugd prins aan de jeugd voorgesteld. Liggend in een "koe" werd prins René René Rambaghster wereld gebracht. Het was een erg plezierige avond waarvoor wij iedereen willen danken en speciaal discotheek Paranoid voor de aangepaste muziek. Jeugdleden Wij hebben een uitnodiging ontvangen van de "Tijdverdrijvers" voor de jeugdleden om zaterdagavond na het Jongmegjesbalte gaan. Bijeenkomst: 20.00 uur in het. patronaat. Leden Eaterdag a.s. gaan we naar het "Jongmeg jesbal We komen bij elkaar om 20.30 uur in café Hesen Maandag 31 januari is er bestuursvergadering bij Thei Jacobs om 20.30 uur. Aldwieverbal Vrijdag 4 februari a.s. wordt het jaarlijkse Aldwieverbal gehouden. Aanvang: 20.00 uur Muziek: The Drivers Natuurlijk zijn er weer enkele prijzen beschikbaar voor het leukst verklede paar en eenlingen. Carnavalskrant Er bestaat nog steeds de mogelijkheid om stukjes in onze carnavals krant te plaatsen. Geef dit echter zo snel mogelijk door aan J. Weys, telefoon 547,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 5