50 JAAR PAROCHIE FANFARE "Dorpsklank" DAMESKOOR 2 Uit eerdere publicatie's in de Schans hebt u kunnen vernemen, dat tjjdene de in sept/okt van dit jaar te houden feesten ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van onze parochie zaterdagavond 1 oktober is gereserveerd voor een reünie van oua-inwoners van Castenray. U zult begrepen, dat er nogal wat speurwerk verricht zal moeten worden om alle adressen van de nog levende oud-castenrayers te achter halen. H.B.S. de Batavieren heeft deze klus spontaan op zich genomen en gaat op zeer korte termijn aan de slag om dit karwei tot een zo goed mogelgk einde te brengen. Het zal u üuideljjk zijn, dat uw hulp hierbij onontbeerlijk is. Als bijlage treft u in deze Schans dan ook een formulier aan, waarvan het gewenst is, dat alle gezinshoofden dit zo nauwkeurig mogelijk met blokletters invullen. Een dezer dagen(het tijdstip zal nog nader worden bekend gemaakt) zal dit formulier bjj u worden opgehaald door ledéri van'de Batavieren. Mochten, er omtrent dit formulier onduidelükheden of vragen zijn, dan kunt u deze voorleggen aan degene, die bjj u aankomt. Wjj rekensn op uw aller medewerking. Comité//HBS De fotoclub 50 jaar Parochie is op soek naai- de oude vaandelswelke er voor de oorlog zijn. geweest bij verschillende verenigingen uit ons dorp. Bedoeld zijn: het vaandel van de Jonge Boeren, van de H.B.L. en van de K.J.B. Wie kan ons deze bezorgen of wie kan inlichtingen geven waar deze zich zouden kunnen bevinden. Wij zouden deze vaandels ook graag op de tentoonstelling tonen, saaien met de foto's. Laat u iets weten bij een van de leden. Bij voorbaat dank. Fotoclub 50 jaar Parochie. I.v.au de carnavalssitting wordt de repetitie van vanavond verplaatst naar morgen van 17.00 tot 18.^5 uur in het gemeenschapshuis. a.8. Zondag is er weer repetitie van het Jeugdorkest. Vertrek 10.^5 uur bij het gemeenschapshuis. Solistenconcours Volgende week wordt weer begonnen met het instuderen van de solo's met piana. Dit gebeurt bij J. Strijbos. Zorg ervoor dat de solo technisch vrij goed gekend is. Donderdag repetitie; aanvang 19.^5 uur.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 2