STG. JEUGDWERK S.V.C.- junioren 9 Zaterdag 22 jan. geen t^dverdr^ven i.v.m. Jeugdprinsenbal. Zondag 23 jan. tyaverdryven o.l.v, Mw. Wismans, Horsteweg Ij 7 en Mw. Kleeven, Lollebeekweg 81 poetsen: Rob Weys, Marcel Classens en Edwin Dinghs Zaterdag 29 jan. JÖngmegjesbal met bekendmaking jeugdprinses KNUPPELS en KNUPPSLINNEKES Meug ik as nee je Prins van de Schanseknuppels, via dit offisieele lijfsblad van iedere Knuppel, owlie hiel veul bedanke vur de hartelukke ontvangst beej mien uutkomme op ut prinsebal. Ik voont 't enne geweldige oavend. Dan wil ik ok ut bestuur en de road van elf bedanke vur de resepsie die ze meej aangebooje hebben. Ut was dor gruweluk gezellig. Hiel veul dank ok an alle veriënegingen en alle minsen die os zien komme felisitieren en die os en kado of iets anders hebbe aangebooje. Dan ziedde pas wat ut is urn ien Casele Prins te meuge zien Ok nog dank an de seremoniemèster den alles an mekaar mos wazele. Zeker wil ik nie de minse vergète die beej os tuus gezurgt hebbe vur de mojje versiering. Names mien vrouw (Rafflbags) Noor en de kiender Brigitte en Karin, allemol hiel veul bedankt. Prins Theo I Prinses Noor en de Kiender. Vrijdag 21 jan. dropping A B elftal korfbal. Aanwezig zijn bij H. van Rhee om 19.00 uur. Zorg voor: - goede kleding - een pen - een zaklamp Zaterdag 22 januari aktiviteitensiddag voor D E elftal in het gemeenschapshuis. We beginnen om half 2. Zondag 23 januari zaalvoetbal. B-elftal 8.00 - 9.00 uur Vertrek 7.30 uur A-elftal 9.00 -10.00 uur Vertrek 8.30 uur

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 9