L.V. B. STUDIECLUB V.H. L.R.V. "de eendracht" 4 Thema-avond Haandag 17 januari 1983 in zaal "In den Engel" te Venray. Aanvang 19.^5 uur. Onkosten 2,50. Opgave tot 15 januari a.s. bij C. Stiphout, tel. 373. Volksdansen Gebleken is, dat er veel belangstelling is voor een volksdansgroep. Op de vorige vergadering hebben 15 leden zich hiervoor opgegeven. Deze groep start op dinsdag 18 januari a.s. van 20.00 - 21.00 uur in het gemeenschapshuis. Misschien zijn er nog meer geïnteresseerden (leeftijd 20 tot 50 jaar). Misschien wilt u eerst komen kijken, dat kan natuurlijk. Opgave bij C. Stiphout, tel. 373. Gymschoenen en gemakkelijke kleding wordt aangeraden. Ongelukjes in en om de woning Woensdag 19 januari a.s. om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. Bijna dagelijks gebeuren er thuis kleine ongelukjes; heel vaak zijn dit kinderen, die het overkomt, b.v. van de.trap vallen, verwondingen door roestige spijkers of iets dagelijks, brandwonden, schaafwonden en nog veel meer van dergelijke ongelukjes. Wijkzuster Hoeymakers zal op deze avond aanwezig zijn om voorlichting hieromtrent te geven. Ook aan de hand van dia's wordt u duidelijk gemaakt hoe te handelen in bepaalde situaties. Belangrijk; voor slechthorenden en hun omgeving. Ook onze vereniging heeft leden, die slecht horen, met alle problemen die daar bij horen, vooral in situaties waar veel mensen bijeenkomen. Zuster Hoeymakers zal ook op dit probleem ingaan. Liefst heeft zij vele vragen over beide onderwerpen. kunt ook schriftelijk vragen stellen en aan een van de bestuursleden geven. Maandag 17 januari a.s. vergadering in cefé Hesen. Aanvang 20.00 uur. Deze avond wordt verzorgd door de heer Delissen van het S.E.V. Landbouwhuis te Roermond. Pony's meten De jaarlijkse meting van de pony's, die in 1983 mee naar concoursen gaan, zal gehouden worden op zaterdag 22 jan. a.s. om 13«30 uur bij Michels. De kosten bedragen ƒ1,- per pony.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 4