FANFARE "Dor pskfank" t. 16 Feestavond Vanavond, Ik jan., ie er voor alle fanfareleden set aanhang een feeste lijke bijeenkomst georganiseerd door de orkestcosasissie. Het belooft een avond te worden vol verrassingen. Om 20.00 uur wordt iedereen in het gemeenschapshuis verwacht, zowel musicerende als niet-musicerende leden met echtgenote, verloofde of vriend(in). De muziek wordt ver zorgd door het orkest "Hamona". Jeugdleden dienen zelf een afspraak te maken aet hun ouders over het tijdstip van naar huis gaan. Morgen, 15 jan., brengen we een serenade aan de kersverse Prins Carnaval. 0® 20.00 uur worden alle muzikanten in carnavalskledij bij v. Hhee verwacht. Gezamenlijk trekken we dan naar het gemeenschapshuis voor o een muzikale hulde aan Prins Thei, trombonist in onze fanfare. Na de serenade is het de beurt aan groep 2 om te oberen. Jeugdorkest Zondag 16 jan. vindt in het gemeenschapshuis te Leunen de 1® repetitie plaats van het nieuwe jeugdorkest, bestaande uit leden van de fanfares uit CastenrayLeunen en Oirlo. De bedoeling van het jeugdorkest is om jeugdige muzikanten, die nog niet met het grote fanfarekorps kunnen meespelen, omdat ze hun opleiding nog maar net begonnen zijn, toch al bekend te maken met het samen musiceren. De repetities zijn wekelijks op zondagmorgen van 11.00 - 12.00 uur in het gemeenschapshuis te Leunen. Voor de deelnemende muzikanten zijn er geen kosten aan verbonden. Degenen die in dit jeugdorkest willen gaan meespelen, worden oa 10.^0 uur met hun instrument bij het gemeenschapshuis verwacht. Onderling Solistenconcours Binnenkort zal weer gestart worden met instuderen van de solo's met piana. Oefen dus thuis de solo regelmatig en neem hem ook door met de auziekschooldocentOver enige tijd zal het rooster van instuderen worden samengesteld. Aanmeldingen voor het Federatief Solistenconcours te Merselo dienen voor 1 febrbinnen te zijn. ftegetities /-s Op vrijdag 28 jan. en vrijdag febr. komen de repetities vanwege carna valsak ti vit ei ter, ia het gemeenschapshuis te vervallen. In plaats daarvan wordt gerepeteerd op zaterdag 29 jan. en zaterdag 5 febr. om 1?.00 uur in het gemeenschapshuis. - a.s. Zondag neemt onze dirigent met de fanfare "St. Jan" uit Tungelroy deel aan de Prov. Kamp. te Heythuisen. Aanvang optreden 15*30 uur. - Zondag 13 maart; Concert te Oirlo. i - Woensdag 9 febr.: Bestuursvergadering bij Geert Dinghs - Vrijdag 18 febr.: Jaarvergadering en Serenade Gouden Bruidspaar. U/at jammer, als u niet ven vis houdt!!!! U zcuöt zich anders iaasre donderdag kunnen varuiarmsn met overheerlijke vis!;!! Igdersdondardag verkrijgbaar op het dorpsplein,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 16