50 JAAR PAROCHIE Fotoclub Al enkele malen is er een bekendmaking gedaan van de aktiviteiten. De fotoclub die als aanvulling van de dorpsraad de tentoonstelling gaat verzorgen wil op korte termijn gaan beginnen. Tijdens de laatste vergadering op 28 dec. jl. zijn de routes ver deeld voor het ophalen van het fotomateriaal, enz. Bit -zal gebeuren na een voorafgaande afspraak. Hier volgen de namen van de dames of heren waardoor u bezocht kunt worden. Voor KI. Oirlo, Oirloseheide, Valkenberg en Hoensel zijn dit: Jan Vollenberg en Bert Philipsen Voor de Castenrayseweg heeft mevr. Vollenberg-Seijkens het op zich genomen. Voor Roffert, Heesakker en Tunnelweg komt mevr. Classens-Vissers bij u aankloppen. Voor Campagnestraat en de Castelostraat komt P. Rambags op bezoek. Voor Hatthiasstraat komt P. Keijzers met u praten. Voor Venrayseweg en een gedeelte Horsterweg hebben zich beschikbaar gesteld G. Vullinghs en P. Poels. Voor het verdere gedeelte van de Horsterweg, het Schoor en Hoogrie- broekseweg zullen H. Wismans en P. Duykers u komen bezoeken. Leikeswei en Past. Verheggenstraat krijgen bezoek van mevr. Geerets- Classens. Lollebeekweg kan bezoek verwachten van mevr. Druggen-Peeters Jan Geerets en P. Steeghs. Deze mensen willen u komen bezoeken voor het te leen vragen van het fotomateriaal en dergelijke in het tijdvak van 10 t/m 22 jan. '83. In deze dagen hopen wij alle medewerking van u te mogen ontvangen. Zoek alle spullen maar vast bij elkaar. Probeer verder uw familie aan te sporen om ook nog iets te vinden voor deze tentoonstelling. Het geleende zal na uitzoeken en vergroten weer zo gauw mogelijk bij u terug worden bezorgd. Sen goede nummering van alles maakt het mogelijk dat er geen verwisseling koat. Wil iemand vergrotingen van zijn foto's dan kan dit op een voordelige manier. Bestellingen kunnen worden gedaan tijdens de tentoonstelling» waar ook de prijs wordt vastgesteld. Inwoners ga op zoek voor een mooie tentoonstelling tijdens dit feest. Hopelijk kunnen we dan van dit gebeuren een album samenstellen, als herinnering aan deze 50 jaar Parochie. Be fotoclubleden. Uw hsrteljike blijken van medeleven bij het plotselinge overlijden en de begrafenis van onze lieve man, vader en opa, HERMAN DÏNGHS waren voor ons een grote troost. Onze hartelijke dank hiervoor. T. Dinghs-Vullings Kinderen en kleinkinderen. Castenray, h januari 1°83.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1983 | | pagina 6