FANFARE "Dorpsklank" Feestavond Op vrijdag 14 jan. a.s. houdt onze fanfare de jaarlijkse feestavond. De organisatie is in handen van de orkestcoramissie en de leden van deze commissie hebben een programma voor deze avond samengesteld, dat vol zit met verrassingen en aantrekkelijkheden. Het eerste hoogtepunt van de avond vindt al meteen bij de aanvang plaats. Van iedereen wordt dan ook verwacht zeker om 20.00 uur in het gemeenschapshuis aanwezig te zijn. Bij deze nodigen we van harte voor deze avond uit, alle musicerende en niet-musicerende leden met hun echtgenote, verloofde of vriend(in). Verder ook alle leerlingen van de fanfare. De muziek tijdens deze avond" wordt verzorgd door het orkest "Hamona". Onze fanfare mag, dachten we, weer terugzien op een geslaagd Kerstconcert. Bij deze danken we nogmaals allen die aan het concert hebben meegewerkt. Dank aan de koorleden, de muzikanten, de blokfluitgroep en hun dirigenten. Dank ook aan organist Piet Kuypers die de koorzang op prima wijze bege leidde. Dank aan allen die van hun belangstelling bij dit concert hebben blijk gegeven. We hopen dat u het enigszins hebt kunnen waarderen. - Op vrijdag 31 dec. is er geen repetitie. Jeugdorkest Op zondag 16 jan. wordt in het gemeenschapshuis te Leunen van 11,00 tot 12.00 uur de Ie repetitie gehouden van een jeugdorkest, bestaande uit jeugdige muzikanten uit Castenray, Oirlo en Leunen. Het jeugdorkest is vooral bedoeld voor hen, die nog maar net een op leiding begonnen zijn en die nog niet met het grote fanfarekorps kubnen meespelen. Enkele al flink gevorderde jeugdige muzikanten met reeds een Hafa A of B diploma kunnen echter ook in dit jeugdorkest goed gebruikt worden. Zij moeten een stimulerend voorbeeld zijn voor de beginners. Wil je graag meespelen in dit jeugdorkest, geef je dan op bij J. Strijbos. (tel. 677). De repetities zijn wekelijks op zondagmorgen van 11.00 tot 12.00 uur in het gemeenschapshuis te Leunen. Dibigent is dhr. Antoon Schellens uit Venray. Er wordt gestart met de "Methode voor Slaasorkesten" van Lussenburg. De methode waarmee onze fanfare 5 jgeleden ook be gonnen is. Er zijn voor de leden geen kosten aan verbonden. Voor vervoer zal zoveel mogelijk gezorgd worden. Aanmeldingen gaarne voor zaterdag 8 januari 1 983. De Fanfare "Dorpsklank" dankt alle inwoners van Castenray voor de steun, die ze het afgelopen jaar van u heeft mogen ondervinden. We hopen ook in het komende jaar op uw belang stelling, waardering en financiële bijdrage te mogen reke nen en we wensen u allen een gezegend en Voorspoedig 1983. Ulat jammer, als u niet van vis houdt!!!! U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen vermennen met overhearlijke vis!!!! Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. IS. ....VIS. ...VIS'...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7