111 LAGERE SCHOOL 13 Vooai uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden J. 't JONG Nusseleinstraat 26 Borst-America Telefoon 04764 - 814 S£2EÊt2£E£22i£iL.tiicle2E de kerstvakantie Maandag 3 jan. Saai voetbaltoernooi in "De Watteling". Vertrek van het team, bestaande uit jongens van klas 5/6, om 10 voor half negen, per fiets, bij de kerk! (bij zeer slecht weer met de bus). Einde toernooi 15.00 unr. Dinsdag k jan. Mini-korfbaltoernooi in "De Wetteling". Vertrek van het team, bestaande uit meisjes van klas 5/6, om 10 voor negen, per fiets bij de kerk. (bij zeer slecht weer met de bus) Einde toernooi 1*+ .00 uur. Woensdag 5 jan. Volleybaltoernooi in "De Wetteling" voor leerkrachten van lagere en kleuterscholen gera. VenrayAanvang 12.00 uur. Einde toernooi 16..30 uur Kerstmis Eerste Kerstdag wordt, zoals gebruikelijk de "Herbertjesrais" opge luisterd door het kinderkoor van klas 5 ené. De mis begint om 9.00 uur. Om kwart voor negen, dienen de kinderen in de kerk aanwezig te zijn. Tweede Kerstdag neemt hetzelfde koortje deel aan het Kerstconcert in de kerk. Aanvang 11.00 uur. Ook dan een kwartier van tevoren in de kerk aanwezig zijn. De kerstvakantie begint vandaag, 23 dec., en duurt tot en met vrijdag januari 19Ö3» Wij wensen allen een Mooi Kerstfeest en een Ealig Nieuwjaar. En ook een prettige vakantie. Foto's St. Nicolaasintocht Op school hebben we een aarstal foto's, die gesmaakt zijn bij de intocht van Sinterklaas op 28 nov. jl. Deze foto's hangen achter het raas van de odcentenkamer en kunt u vanaf de speelplaats bekijken. We willen u in de gelegenheid stellen deze foto's na te bestellen (prijs 1,- per foto). De volgende procedure willen we daarbij volgen* bekijkt op school de foto's; bij elke foto staan een nummer; de te bestellen nummers schrijft u op een blaadje en geeft dit na de kerst vakantie mee naar school aan uw kind. De bestelling wordt dan via uw kind mee naar huis gegeven. •- 3.' DAKDEKKEKSBECRUF

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 13