50 JAAR PAROCHIE 12 Wjj wensen u PRETTIGE FEESTDAGEN en een VOORSPOEDIG 1983 H. van Rhee-Achten De opzet, waarvan de fotoclub het werk met de dorpsraad gaat verzorgen, zal in verschillende rubrieken worden ingedeeld. Bij de rondgang zal dan ook naar de volgende dingen gevraagd worden: op de eerste plaats alle mogelijke oude foto's en krantenknipsels; oude kaarten van b.v. Parochie, Gemeente, ruilverkaveling enz., verder oude koopakten, bouwaannemingen en vergunningen, gegevens voeöselbureau, boerenbond, alle gegevens over de oorlogsjaren b.v. bonnen, onderduiktijd, verzet, evacuatie en ont voering naar Duitsland, de India-gangers, onze zusters en missionarissen, emigranten, 50- en éO-jarige bruidsparen enz. enz. Verder onze verenigingen en oud-verenigingen en standsorganisaties Boerenbond, boerinnenbondjonge boeren, ruiterclub, oude turnclub, toneelclub, handboogschuttersjzangkoren, fanfare, voetbal en korfbal, jeugdwerk, carnaval enz. Oud voorzitters en secretarissen van clubs en verenigingen, mogelijk hebt u ook nog wat uit het verleden, gaat u eens op soek naar een en ander. Inwoners, mogelijk hebben wij nog veel vergeten bij deze vragen, onze verontschuldigingen, maar u vuldt het wel aan hij onze rondgang. Verder willen wij u mededelen dat de werkgroep fotoclub weer met enkele medewerkers is uitgebreid, nl.x mevr. Geerets-GlassensPast. Verheggenstraat 5 Mevr. Vollenberg-SeykensRoffert 10 Dhr. P. Keyzere, Leikeswei Dhr. P. Duykers, Horsterweg 3? Dhr. JVollenberg, KI. Oirlo 11, zodat thans de groep bestaat uit 14 personen. Onze dank voor deze mede werking. Met het ophalen van alle spullen zal mogelijk al in de eerste helft van januari begonnen worden. De hobby-fotograaf die wij bereid gevonden hebben voor het maken van vergrotingen e.d., heeft ons beloofd zo spoedig mogelijk aan het werk te willen gaan, zodat dan het opgehaalde geleende weer zo gauw mogelijk in uw bezit zal zijn. Enkele van onze groep zijn in een informatie-vergadering set het kerkdorp Veulen nog eens bij elkaar geweest en hebben de prachtige archiefalbum van het parochiefeest Veulen mogen inzien. Di was prachtig, ook wij hopen eens zoiets te kunnen samenstellen vanuit de tentoonstelling. De volgende vergadering is op dinsdag 28 dec, om 20.00 uur in café van Shee. Hier zullen dan de routes verdeeld worden en zal iedere medewerker u dan bekend gemaakt worden, die bij u zal aankloppen voor een bezoek. Dank voor uw medewerking.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12