FANFARE "Dor pskiank" i KERSTVIERING Vanavond, vrp.dag 17 december, kerst viering voor de leden van L.V.B. S.J.W.C. en BEJAARDEN. Aanvang: precies om half acht Plaats gemeenschapshuis Repetitie I.v.m. de Kerstavond voor de bejaarden is er vanavond geen repetitie. In plaats daarvan repeteren we morgen van 17*00 tot 18.45 uur. We hopen op een goede opkomst, daar er nog stevig gerepeteerd moet worden voor het kerstprogramma. Aanvulling bestuur In de ontstane vacature binnen het bestuur is voorzien in de persoon van Geert Dinghe, Horsierweg 3^- Tijdens de algemene ledenvergadering van 10 dec. werd hij met algemene stemmen gekozen tot bestuurslid. Bondsconcours 1983 I.v.m. de viering van het 50-jarig bestaansfeest van onze parochie in sept. 83 kan onze fanfare niet in Limburg op Bondsconcours. De concours data vallen nl. gelijk rnet deze viering. De 3e concoursdag, die er net buiten viel en waarvoor we ingeschreven hadden, bleek reeds volgeboekt, ondanks het feit dat de aanmelding direkt na de toewijzing van het concours werd verzonden. Door de leden is besloten, om derhalve in Brabant op concours te gaan. Als mogelijkheden zijn overgebleven de 2 concoursen van de Bredase Bond nl. 6 nov. te Roosendaal of 26/27 nov. te Baarle Nassau. In principe is gekozen voor zaterdag 26 nov. 1983* I.V.H. opleiding 19§3 Er bestaat een gerede kans, dat zowel de 1 jarige als de 2 jarige cursus in Oirlo gegeven kunnen worden. Er moet alleen nog overlegd worden over de cursusdag en aanvangstijd. Mogelijkheden zijn: zaterdag, woensdag vanaf 15.30 uur of dinsdag vanaf 16.00 uur. Wenst men zich alsnog op te geven voor een van beide cursussen, cfmdat deze in Oirlo gegeven worden, dan zijn hiervoor misschien nog mogelijk heden. Voor verdere informatie kan men zich wenden tot J. Strijbos, tel. 677. Hebt u de contributie en eventuele lesgelden over 1982 al voldaan? INTERESSE IN DE KLEUTERSCHOOL Neem contact op met de Dorpsraad!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7