DORPSRAAD Verslag vergadering dorpsraad van 8 dec. 1982. 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. 3. Bestemming kleuterschool. Zie elders in deze Schans. 9. Dorpsraadverkiezingen. Van de gemeente is een kiesreglement voor dorps- en wijkraden ontvangen. Hierop zijn geen aanmerkingen. 5. Onderhoud landbouwwegen. Voor 1 febr. a.s. moet bij de gemeente doorgegeven worden welke landbouwwegen verbeterd dienen ta worden. De namen van deze wegen kan men doorgeven bij de dorpsraad. Hierbij komt ook ter sprake de zeer slechte staat van het fietspad langs de provinciale weg Horst-Venray. Hiervoor zal bij de provincie verbetering aangevraagd worden. Aan Lollebeekweg en Veulensewaterweg liggen de bermen aanmerkelijk lager dan de weg, waardoor deze wegen vooral in de winter veel te lijden hebben. De gemeente wordt gevraagd hier iets aan te doen. 6. Trapveldje. Dit is ingezaaid; de afrastering is geplaatst. Aan de voorzijde (Past. Verheggenstraat) en langs de windsingel van W. Smits worden nog sleuven gemaakt. In het voorjaar worden nog 1 goal en enkele speeltoestellen geplaatst. - Toneel. Ken zoekt naar een geschikt toneelstuk dat met mensen uit eigen dorp gespeeld kan worden. Mededelingen. - Postwagen P.T.T. door de P.T.T. is gevraagd of er nog interesse bestaat voor de postwagen. Deze kan op dinsdag- en donderdag morgen van 9.*+5 tot 10.15 uur in Castenray komen. Men vindt dit zeker het proberen waard. De datum van ingang wordt nog bekend gemaakt - Van de vrijwilligerscentraleBergweg wordt gevraagd of de dorpsraad vakatures door wil geven. Hierover wordt nadere infor matie ingewonnen. - Spelvo-theek. Sedert 1 mei 1982 functioneert in de gemeente Venray de regionale Spel-o-theek. Dit is een spel- en sportuitleencentrum. De kosten zijn 10# van de nieuwwaarde van de materialen. Hiernaast wordt een borgsom gevraagd. Deze wordt volledig terugbetaald, indien de goederen onbeschadigd teruggebracht worden. Voor meer inlichtingen: Buro Sport en Bekreatie Raadhuisstr. Venray. Tel. 0it?80-83838. De lijst van te verkrijgen artikelen is ter inzage bij: P. Poels, Horsterweg 28. 8. Rondvraag. - Verbouwing gemeenschapshuis. Hoever zijn de plannen van de Stichting. Hierover wordt contact opgenomen met de stichting. - Meerdere struiken en bonen op dorpsplein en langs de straten zijn dood. Dit wordt doorgegeven bij de gemeente. - De volgende vergadering wordt gehouden op 12 jan. '83. 9. De voorzitter sluit de vergadering.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3