S.V.C.- junioren Uitslagen £*terdag_4_dec._ Castenray A - B.V.V. A 1-3 Castenray 3 - Venray 33 1-1 Castenray D - Wanssum D 1-2 Programma saterdag 11 dec. Wittenhorst D - Castenray D 11.00 uur vertrek 10.00 uur Castenray E - Swolg. Boys E 11.00 uur Zondag^12_dec_. Zaalvoetbal in de "Wetteling" 8.00 - 9*00 uur A. elftal vertrek 7*30 uur 9.00 - 10.00 uur B. elftal vertrek 8.30 uur Voor Castenray 2 dit jaar geen Sinterklaascadeautjewant de blauw witte» gingen in de uitbeurt tegen koploper Excelsior met lege handen naar huis. Vooral in de eerste helft drongen de ditmaal in het geel- blauw gestoken tegenstanders regelmatig voor het Castenrayse doel op, maar een beetje mazzel en een achterhoede, versterkt met een terug verdedigend middenveld wieten we de stand de eerste 20 minuten in brilstand te houden. Het sinterklaascadeautje werd nu wel gegeven, toen onze, overigens uitstekend keepende, Jan Saris uitgleed op weg naar een terugspeelbal. Met tranen in de ogen Zag hij hem voorbij gaan tot voor de voeten van een thuisspeler, die dat karweitje wel even klaarde. Enkele minuten later de 2-0 uit een toch wel even iets te gemakkelijke, maar wel keurige combinatie. EnieLe minuten voor het rustsignaal mochten de thurLsspelers ook nog de 3-0 laten aantekenen in het boekje van de man in het zwart. Even niet vergeten dat ook de blauwwitten in deze eerste helft enkele goede kansen gehad hebben, maar de overtuiging ontbrak vaak een beetje De tweede helft ging redelijk gelijk op. We mochten zelfs een ere- treffer noteren, nadat Frank Weijs een geelblauwe de bal ontfuntseld had er. deze via Rob Dassen bij Jac Seykens terecht kwam, die het koelbloedig afmaakte. Volgende week Leunen, ook geen kippetje, maar toch weer knokken om een paar puntjes binnen te halen. CASTENRAY al BLITIERSWIJCK al 1-3 8.V.C. Al sloot de eerste competitiehelft- voor de winterstop af met een zwakke prestatie en een onnodige nederlaag. Met name in een belabberde eerste 45 minuten lieten de blauw-witten zich danig de kaas van het brood eten door een technisch zeer begaafde B.V.V.-ploeg, Be ruststand van 0-2 was dan ook een logisch gevolg van het êên en ander» Na de thee nam een met veel meer inzet spelende Castenray- pioeg het inititatief in handen en was enige malen zeer dicht bij de "anschluss"-treffer, maar Garo Versteegen teisterde met zijn schot de paal, terwijl Herwin (Sellings en vooral Henk Vollenberg hun gevoel voor richting kwijt waren De mooiste kansen werden om zeep geholpen en toen B.V.V. een kwartier voor tijd de marge tot 0-3 verhoogde, was de strijd gestreden. Eric Jacobs nam een tiental minuten voor tijd de Castenrayse ere-treffer voor zijn rekening. 0 S C A R 1

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9