OUDERCOMMISSIE BILJARTCLUB Nu St. Nicolaas weer achter de rug is, dachten wij, te kunnen terugzien op een zeer goed geslaagd St. Nicolaasfeestmede ook door Uw trouwe bijdragen en de inzet van het onderwijzend personeel Wij zouden U dan ook langs deze weg heel hartelijk willen bedanken voor Uw gulle gaven en ook diegenen die de enveloppen hebben opgehaald. - Verder een woord van dank aan a.llen die eraan hebben meegewerkt, om dit feest te doen slagen, in het bijzonder natuurlijk St. Nicolaas en zijn Pieten. ALLEMAAL ZEER BEDANKT Vergadering 0UDKRC0MMÏ3SIE op woensdag 15 december a.a. om 20.00 uur. Agenda» 1Opening 2. Notulen 3. 3t. Nicolaas 4. Kerstmis 5- Vormsel 6. Ingekomen stukken 7- Mededelingen 8Rondvraag 9. Sluiting Eet ligt in de bedoeling os het VORMSEL voor klas 5 ec- 6 samen te doen Indien er ouders z^n die hierover eventuele op -en/of aanmerkingen hebben, gaarne kontakt opnemen met een van de leden van de oudercommissie vóór 15 dec. Het B-l team werd met de kleinst mogeljjke nederlaag naar hui^gestuurt Mart Classens kwam het beste voor de dag door twee partjjen winnend af te sluiten. Het B2-team behaalde voor de derde opeen volgende keer een overwinning en ljjkt op de goede weg. Het C-team krijgt de ene klap na de andere en blijft na de 6e opeen vol gende nederlaag stevig de rode lantaarn vast houden. Lotturn BI - Ketsers B 1 Ketsers B 2 - Middellijk B 1 Swolgen Cl - Ketsers C Dit zjjn de laatste wedstrijden van de eerste helft. Daarna is er een twee weken durende pauze. Uitslageru Bejaarden - Hegelsom Villa Paula BI- Ketsers B 1 Ketsers B 2 - Kruispunt B Sevenum C - ketsers C 6-5 7 - L 9-2

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3