ilz9l S.V.C.- korfbal 12 vervolg_Castenray_5 G. Linders maakte ook het J>e doelpunt. Sen hoekschop genomen door W. Strijbos kwam bij Ger en het was 1 - 3- En de pepernoten waren nog niet op. Sr volgde een verre uittrap van L. Budöiger en G. Linders die goed stoorde, en een speler var. America plaatste de bal in eigen doel; 1-4. Door onze achterhoede die geen kansen weg gaf en steeds mee in de aanval ging, kreeg America geen vat op het spel. In de laatste 5 min. lukte het W. Strijbos een aanval op te zetten op het middenveld. Deze schoof de bal naar M. Baltusser.die speelde de bal vervolgens naar K. Versteegen en het was 1 - 5- P.S. Ons 5e elftal heeft het vaandel jl. zondag hoog gehouden. De B junioren zorgde voor de grootste verrassing door koploper Venray B3 het eerste puntje af te snoepen. Al had men over geluk niet te klagen, want we kwamen in de beginfase enkele keren goed weg. Maar zoals vaak gebeurd, viel het doelpunt aan de andere kant. Het,was overigens een schitterende Castenray aanval, die via k of 5 spelers bij Jos Heidens terecht kwam 1-0. Na rust weer eenrichtingverkeer, maar het was telkens Jan Volienberg die Venray dwars bleef zitten. En werd het dan toch teveel, dan was er nog altijd Roger Weijs, die deze middag niet te passeren leek. Het werd halverwege toch verdiend gelijk. En wie toen dacht dat het afgelopen was, kwam bedrogen uit. Rechtsback John Seijnders stuurde William Steeghs in de diepte weg. De voorzet was perfect, maar jammer dat het schot aan de verkeerde kant langs de paal ging, anders was het feest compleet geweest. Maar 1 punt tegen de koploper is al heel wat. Jongens proficiat. Een goede winterstop. De leiders. Trainen maandag 13 dec. Pupillen; vertrek bij de kerk 18.00 uur Hesen - Houwen - Jacobs Trainen woensdag 15 dec. Aspiranten 2; vertrek bij de kerk 130 uur Versteegen - Wismans Aspiranten 1; vertrek bij de kerk 18.15 uur Kunen - van Meyel. ProgrammajBterdag 11 dec. Aspiranten 2 - vrij Aspiranten 1 - Maaskorf 1 10.30 uur Sporthal Venray Vertek 9»50 uur Jacobs - Drabbels - Fleurkens Erica 1 - Pupillen 1 9-30 uur Sporthal Horst Vertrek 9.00 uur Kuypers - Maes - Strijbos, Past. Verheggenstr Programma zaterdag 18 dec. Aspiranten 1 - Grubben 2 10.30 uur Sporthal Horst Vertrek 10.00 uur Camps - Jacobs - Drabbels Aspiranten 2 - Wittenhorst k 11.00 uur Sporthal Horst vertrek 10.30 uur Heoymakers - Classens, Castelostr- Wismans

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12