11 SPARTA.2- JASTENRA En opnieuw stond S.V.C. na afloop met lege handen. Voor de vierde achtereenvolgende keer deze competitie, die qua resultaat in feite al mislukt is. Kaar deze Jonge ploeg verdient wel enige krediet, evenals de nieuwe trainer Koud Hendrix. Men moet namelijk niet vergeten dat de huidige standaardploeg maar liefst vijf andere gezichten telt in vergelijking met het vorige seizoen. En het vergt nogal wat tijd voordat een elftal dan op elkaar ingespeeld raakt. Voeg daarbij het feit, dat Castenray vooral in offensief opzicht met ongelukkige blessures te kampen had en nog heeft en dan is nog niet eens de terugval in vorm van een aantal spelers vermeld. Dat alles bij elkaar opgeteld verklaart- toch wel enigszins de bijsonder magere periode, welke S.V.C. nu hopelijk achter de rug heeft. Want deze ploeg verdient gewoon beter. Let op de inzet en instelling tijdens de wedstrijd; bekijk het trainingsbezoek, maar het is of de duivel in het spel is. De laatste weken wil het maar niet meer lukken. En dan willen de hoofdjes wel eens naar beneden zakken, bij de minst of geringste tegenslag. Zoals afgelopen zondag in Sevenum, toen de Castenrayse elf in de eerste tien minuten al naar een 2-0 achterstand werden gespeeld door een prima aanvallend Sparta. Hoe die doelpunten tot stand kwamen, wil ik U onthouden, maar neem van Oscar aan dat de tegendoelpunten in de laatste vier wedstrijden op een vreselijk ongelukkige manier tot stand zijn gekomen. Als een bijzonder inconsequent fluitende scheidsrechter dan ook nog een glashelder buitenspel- doelpunt goedkeurt, tja dan is de maat behoorlijk vol. Dat een aantal S.V.C.-spelers dan minder vleiende opmerkingen aan het adres van de arbiter richten, is uiteraard niet goed te praten, maar wel te begrijpen. Daarmee is niettemin de veel te hoog uitgevallen nederlaag van afgelopen zondag riet verklaard, laat dat duidelijk zijn. Laten we hopen, dat er binnenkort weer betere tijden aanbreken voor het eerste team van Castenray en waarachtig de instelling van deze ploeg kennende zullen we ons weer oprichten uit dit dal, wat ik Je brom! 0 S C A R 2. Wat we niet gedacht hadden, is toch gebeurd. We hebben het hooggeklas- seerde America aan de zegekar gebonden, en hoe.. Een mooier Sinter klaasgeschenk hadden we ons niet kunnen wensen. Zwarte Piet heeft flink met de noten gestrooid. Na afloop lagen ze op één na allemaal bij America in het net. Jongens allemaal bedankt voor de geweldigs inzet. Omdat het 5 dec. was, hadden we G. Linders als geheim wapen, als aanvallende midden- felder opgesteld en dat heeft de tegenstander geweten. We kwamen al vrij snel op achterstand. De man, die normaal de ballen tegenhoudt, was nog niet wakker en het was 1-0. Na 10 min. spelen kregen we een penalty, omdat H. van Rhee in het strafschopgebied werd gevloerd. M. Saltussen had in gedachten de gelijkmaker al achter de keeper liggen, maar deze dacht er anders over en haalde bal uit de hoek. Even later kwam toch de verdiende gelijkmaker, een verre trap van G. Dinghs naar R. van Rhee en deze maakte het karwei af, 1-1 wat tevens de ruststand was. Na de theepauze een veel sterker Castenray 5, maar dat is altijd zo, dan zijn de oudjes pas warm gedraaid. Toen H. Versteegen in het straf schopgebied van de sokken werd gelopen, was er maar een. beslissing mogelijk: penalty. Deze keer G. Linders achter de 'bal en hij maakte geen fout; 1-2.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11