50 JAAR PAROCH L.R.V. "de eendracht 4 Aan -alle inwoners Een van de activiteiten van dit feest wordt dan de tentoonstelling, waarvan eer. fotoclub voor een groot gedeelte de werkzaamheden zal gaan verzorgen. De personen die zich hiervoor beschikbaar hebben gesteld, komen dinsdag 23 november weer voor een vergadering bij elkaar. Tier zal dar. vanuit deze groep de route verdeeld moeten worden, voor het ophalen van foto's en verdere nog waardevolle dingen voor deze tentoonstelling. De bedoeling is natuurlijk dat na een voorafgaande afspraak deze bezoeken gaan plaatsvinden. Wij vragen hierbij om uw aller medewerking. Begin nu alvast met het uitzoeken van foto's er. film-materiaal over de afgelopen 50 jaar. Mensen, ga cp zoek bij uw familie of bij oud-inwoners van Casfcenray en vraag materiaal te leen. U is bekend, dat met de meeste zorg over deze dingen wordt gewaakt en dat alles weer bij de juiste familie wordt terugbezorgd Hebt u adressen of tips, waar mogelijk wat te halen is voor de ten toonstelling, laat het ons dan weten. De bedoeling is ook dat uit kleine, duidelijke, oude foto's vergro tingen gemaakt gaan worden. Deze kunnen dar: tijdens de tentoonstelling besteld worden. do kan dan bij een gezamenlijke bestelling mogelijk aan een goedkopere mooie vergroting of aandenken gewerkt worden. Inwoners, het comité Fotoclub gaat wereken voor een mooie tentoon stelling. Graag uw aller medewerking. Het Comité. Uitslag clubkanvcioenecha-ppen Pony-ruiters Tom Philipsers (kampioen) Jolanda Luykx Rianne Luykx Marcel Classens Biny Friezen Jessica Lucassen Marioes Philipsen Annelies Classens Jolanda Cox René Arts Willy Arts 5. 6. to grote ruiters 8. 9. 10. Piet Hoeymakers (kampioen) Jan Geerets met Leonarda Pierre Strijbos met Ladylike Peter Strijbos Pierre Strijbos met Ursela Frank Sti ohout Wim Classens Mart Arts Jan Geerets met Kupido Leo Jakobs Uitnodiging veteranenbal Ter gelegenheid var: het behaalde kampioenschap viertallen, organi seert de L.R.V, St. Joris te Meterik een gezellige dansavond op zondag 21 november a.s. Aanvang 20.00 uur in de "Meulewiek" te Meterik. Dij hopen velen te mogen begroeten op deze avond. C J A - n f

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4