^jj=^Jj== ziX-ll 10-11-1982 19 en 20 november 1982 Grandiose Carnavalszittingen voor GROET ROPY Volgende week vrijdag- en zaterdagavond gaat de officiële feèstti/eek ter gelegenheid van het 4 x 11 jarig jubileum van Vastelaoves-vereniging de Piëlhaas van start. De zittingen op beide avonden in de Schouvi/burg van Venray onder de naam "Groët Rooy" u/orden verzorgd door alle Vastelaoves-verenigingen van Kerk dorpen en de Kom van Venray. Maandenlang is men al bezig met de voorbereidingen voor deze twee avonden en bijna alle kerkdorpen leveren hun bijdragen met eigen artiesten. De inzet tijdens de voorbereidingen is enorm geweest, de verwachtingen kunnen dan ook terecht hooggespannen zijn. De avonden zijn opgezet in samenwerking met de Vorstenraai een overkoe pelend orgaan waarin alle Vastelaoves-verenigingen vertegenwoordigd zijn. De muzikale begeleiding tijdens beide zittings-avonden is in handen van Venrays Hofkapel terwijl op vrijdagavond de Fidele Rosenthaler uit Merse- lo en op zaterdag-avond de Smele Blaozers uit IJsselstein ook hun muzikale medewerking verlenen bij de bals die aansluitend aan de zittingen in de foyer plaats zullen vinden. Op vrijdag is dat het Groët Rooy Bal en op zaterdag het traditionele Vorsten- raadsbal Kaarten voor beide avonden zijn in voorverkoop verkrijgbaar in de Schouwburg van Venray op zaterdag 13 november van 10.00 uur tot 13.00 uur en bij alle Rabo-banken tijdens werkdagen. Een avond die geen enkele vastelaoves-vierder van Groët Rooy mag missen. Dus zorg dat U er bij bent Secretariaat: Hagelweg 22 5801 HC Venray Penningmeester: "De Piëlhaas" Venray - Giro: 10.52.360 - N.C.B.: 23.18.02.013 - Rabo: 15.39.83.0Ö0

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 21