Wat biedt de Stichting? BEGELEIDING, Als U zich als opvanggezin aanmeldt, volgen er een aantal gesprekken. Bij overeenstemming wordt U opvanggezin. Dat wil nog niet zeggen dat dan onmiddellijk een jongere wordt geplaatst. Dat hangt uiteraard van vele factoren af, zoals komt op dat moment een jongere in aan merking voor plaatsing, past hij/zij in Uw gezin e.d. I-laar de Stichting zal er wel voor zorgen dat regelmatig kontakt met U wordt gehouden. Tijdens een plaatsing uiteraard door degene die heeft geplaatst en daarnaast ook door de persoon die poolbeheerder v/ordt genoemd omdat het zijn taak is de opvanggezinnen te begeleiden en te bezien welk kind in welk gezin past. De poolbeheerder houdt ook kontakt met de gezinnen als er geen jongere verblijft. Eventueel organiseert hij bijeenkomsten van opvanggezinnen om ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. De Stichting kan een redelijke vergoeding geven voor de kosten die het opnemen van een jongere met zich meebrengt* Hoe nu verder? Indien U denkt een jongere tijdelijk in Uw gezin te kunnen op nemen* wil de Stichting met U in gesprek komen. Eerst op een informatiebijeenkomst waarvoor meerdere aspirant-opvanggezinnen worden uitgenodigd. Bent U geïnteresseerd, wendt U dan tot: Stichting Begeleiding Jongeren en hun Milieu Frons Douvenstraat 17 6041 XR ROERMOND tel.: 04750 - 16245 of: Stichting Begeleiding Jongeren en hun Milieu Uilhelminasingel 26 6001 GT WEERT tel.: 04950 - 32709 of: Stichting Begeleiding Jongeren en hun Milieu Tegelseweg 18 5912 BH VEN10 tel.: 077 - 19019

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 19