1 i S.V.C. Leed een zeer teleurstellende nederlaag in de per traditie moeilijke uitbeurt tegen ae derde garnituur van Leunen. Castenray werd overigens koud gepakt, want voor er vijf minuten verstreken waren, had goalie Wim Kunen het leder al uit het net moeten halen, S.V.C. was grote delen van de wedstrijd de offensievere ploeg maar de diverse keren in uitgelezen positie gebrachte Castenray-spitsen faalden hopeloos in de afwerking. Toen de gelijkmaker halverwege de tweede helft in de lucht hing, viel zoals zo vaak de- beslissing aan de andere kant. Een S.V.C.-speler verschalkte in een uiterste poging de bal uit de doelmond te werken zijn eigen doelman, zo vernamen wij na afloop van de wedstrijd uit zeer betrouwbare bron. Dst Hay Kersten vlak voor tiji na goed stocrwerk van Jac "sdsmans voor de ere-treffer mocht zorgen, was slechts van statistische waarde, aangezien de wedstrijd op dat moment al lang gespeeld was Om dit treurig gestemde verslag dan toch nog van een happy end te voorzien het volgende leider Leo Cox, U allen ongetwijfeld bekend, stelde voor om binnenkort zijn kwaliteiten als danser aan de spelers van S.V.C. 1 te tonen. Met zijn vrouwelijke partner daagt hij iedereen uit zich met hem te meten op de dansvloer. Uw verslaggever slaagde erin Leo met enkele borrelnootjes te verleiden, waardoor hij verklapte welke zijn speciali- taten zijn. Opgelet spelers en aanhang, hier volgen ze, zodat jullie thuis in de garage alvast aan de slag kunnen; 1. de trotse fox, beter bekend als foxtrot. 2. de Castenrayse bals, algemeen bekend als Weense wals. 3. de flying tackle, ook wel bekend als de vliegende non, OSCAR 2. Witter4:orst_8_-_Castenra£_58_-_1 In deze wedstrijd hebben we maar kp minuten gevoetbald en wel de 2e helft. Voordat we in de 1e helft goed en wel wakker waren, hadden we al 6 doelpunten aan onze broek. Jan Broere viel in het 1e kwartier al uit en daarvoor kwam een beneveld iemand in de plaats. "Alaaf" Maar in de 2e helft, met good old W. Strijbos in de gelederen, werd er hard gewerkt en menige aanval opgezet. We hebben wel enkele kansen gehad, maar de afwerking ervan lukte niet. Wittenhorst maakte in de 2e helft nog 2 doelpunten. In de laatste minuut werden we toch beloond voor het harde werken. Bovendien het mooiste doelpunt van de wedstrijd. M. Baltussen speelde W. Strijbos de bal toe op links. Deze, de "piep zowat leeg", omspeelde zijn tegenstander en als een granaat plofte £e bal boven in de kruising. 8 - 1De eer was gered Zondag naar Venray; zorg dat je op tijd aanwezig bent. Wie vermist sinds zaterdagavond een HERDERSHOND????? Inlichtingen, tel. 785 16 71

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11