8 Ns de pauze eenzelfde spelbeeli. M. Ba]tussen omspeelde vanaf de middenlijn 2 tegenstanders en kogelde op doel. De keeper ranselde de bal tot hoekschop, doch op een kopbal van M. Vollenberg uit de hierop volgende corner had de keeper geen antwoord: 3-0. Wat een weelde! Een tiental minuten later werd het zlefs U - o toen R. v. Rhee een op links opgeaette aanval doeltref fend afrondde. Het mooiste doelpunt kwam echter op naam van G. van Houdt, die een voorzet van R. v. Rhee snoeihard in de touwen joeg. Ger bedankt voor de pilskee! B$ deze stand bleef het. Erik en Leo Jakobs, bedankt voor de medewerking. Zondag naar Horst, een van de koplopers. Een gelukspel is voldoende. Castenray 1 - StV. Lottum 2 2-1 Al wilde de uitgave van het Dagblad voor Noord-Limburg ons in de editie van afgelopen maandag anders doen geloven, S.V.C. behaalde wel degelijk een monster-score in de thuis- beurt tegen rode lantaarndrager Lottum. En er waren aanvallen en doelpunten bij uit het zogenaamde "boekje". Ja* bij tijd en wijle wa's het smullen geblazen afgelopen zondag op de Heesakker. Met name Hay Kersten moet zich in zijn element hebben gevoeld, want hij werd een aantal keren uitstekend op zijn wenken bediend en flitste bovendien op volle topsnelheid diverse keren door de volkomen stuk gespeelde Lottum-defensie Vier doelpunten bracht hij dan ook op zijn naam en verstevig de daarmee z'n positie als topscorer van de S.V.C.-ploeg. Maar nog even terug naar een aantal doelpunten, want om ze allemaal nog eens de revue te laten passeren, zou teveel van Oscar's geheugen gevraagd zijn. De 1-0 na pakweg 10 minuten kwam tot stand na een werkelijk prachtige combinatie tussen Twan Fleurkens, John Versteegen en Christjan Broere, die elkaar de bal precies op tijd toeschoven, waarna Hay Kersten het karwei afmaakte. Laatstgenoemde bracht overigens ook het 8 en 9 doelpunt op zijn conto. John Versteegen smaakte het genoegen voor het tweede en vijfde doelpunt te mogen tekenen. En vooral dat vijfde doelpunt verdient een extra vermelding, aangezien dat tot stand kwam ns een Braziliaans ogende actie, waarin ook Karei Houwen en Hay Kersten hun aandeel hadden. Schitterend hoe men elkaar de bal in hoog tempo toetikte. De defensie van Lottum stond erbij en keek ernaar. En wat te denken van die sublieme halve omhaal van Twan Fleurkens (het zesde doelpunt) direct ingeknsld uit een corner. Twan scoorde overigens ook het derde doelpunt en Jac Wismsns tekende voor de vierde S.V.C.-goal, maar het spijt me. Ik heb me suf gepiekerd hoe ze tot stand zijn gekomen, maar zelfs na telefonische assistentie van Leo Cox zijn we er niet uitgekomen, Lottum scoorde tussen de bedrijven door nog een verdiende ere-treffer. Verdiend op grond van het feit d.at men zeer sportief bleef spelen. Toch nog een compliment voor de daonere oranje-hemden! OSCAR 2.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 8