L.R.V. "de eendracht L.V. B. Vervolg_F|n|are 5 I♦V.M.-Hafabra cursus Deze geheel nieuwe cursus is vooral bedoeld voor kinderen die lid willen worden van de plaatselijke fanfare of harmonie. Hafabra is de afkorting van Harmonie-Fanfare-BrsssbandDe cursus duurt 2 jaar voor leerlingen van klas 3 t/m 5. Het programma omvat het l.V.H. programma met dien verstande dat in plaats van de blokfluit een harmonie of fanfareinstrument gebruikt wordt. De lessen worden dan ook verzorgd door zowel een I.V.M.- als een Hafa- docent(e). De instrumenten worden door de vereniging verstrekt. Deze oursus kan alleen doorgaan bij voldoende deelname. Ha fa-cursus Dit is een cursus voor hen die een instrument willen gaan bespelen bij een fanfare of harmonie. Over het algemeen ie men dan in het bezit van het I.V.M. diploma. De hafa-opleiding wordt door de gemeente flink gesubsidieerd. Daarnaast wordt van het cursusgeld nog eens de helft door onze fanfare betaald. Opgave voor deze cursus dient te schieden via de secretaris van de fanfare. Wat betreft onze fanfare is er een opleiding voor de volgende instrumenten: trompet - kernet - bugel - alto - hoorn - bariton - tuba - bas - trombone - saxofoon (sopraan; alt; tenor; bariton) en slagwerk. Nadere informatie over deze cursussen volgt nog. Het is de bedoeling om komende zondag de clubkampioenschappen te verrijden. We willen om 11.00 uur beginnen met dressuur, daarna de cress en tot slot nog springen. De prijsuitreiking zal 's avonds om 20.00 uur in het clublokaal plaatsvinden. Uitslag van de tijdrit om de "Houwen-wisselbeker" 1Jolanda Luycks 2. Frank Stiphout 3Leo Jakobs Renl Arts 5. Theo Strijbos Joep Philipsen 7- Jan Geerets Math Dinghs Mart Arts Rianne Luycks 11, Marcel Classens Willy Arts 13» Wim Classens 14. Annelies Classens Tom Philipsen Marloes Philipsen 17» Jolanda Cox 18, Peter Strijbos Demonstratie lichamsverzorging Woensdag 17 november a.s. geeft mevr. Mieke Beerkens een demonstratie over lichaamsverzorging. Het eerste deel van de avond zal zij een lezing houden over algehele lichaamsverzorging. Na de pauze zoekt Mieke 3eerkens twee dames uit de zaal uit, die zij dan vakkundig op zal maken. We hopen weer veel leden te zien op deze avond, die begint om 20.00 uur in het gemeenschapshuis. 11

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 5