FANFARE "Dorpsklank'' IS,., ..vis. ...vis... 4 Repetitie Vanavond is er geen repetitie i.v.m. de feestavond van de L-.L.T.B. We repeteren nu morgen van 17.00 - 18.^5 uur in het Gemeenschapshuis. I.v.m. het concert te Stevensbeek rekenen we op ieders aanwezigheid. Op vrijdag 17 dec. is er eveneens geen repetitie i.v.m. de kerstavond voor de bejaarden. We repeteren dan op zaterdag 18 dec. van 17.00 tot 18.^5 uur in het gemeenschapshuis. Concert te Stevensbeek a.s. Zondag hebben we een uitwisselingsconcert met Stevensbeek. De plaatselijke fanfare promoveerde ook het vorig jaar naar de 3e afd. en ook zij werd provinciaal kampioen (Brabant) in de ke afdeling. Vandaar het verzoek voor een gezamenlijk concert. Het concert te Stevensbeek begint ora 11.30 uur. Vertrek 10.^5 uur bij het Gemeenschapshuis. De muzikanten gelieven hun eigen lessenaar mee te nemen. Zorg dat deze voorzien ie van je naam en adres. Maandag 29 nov. - Bestuursvergadering bij W. v. Renschom 20.00 uur. Zondag 28 nov. - Intocht St. Nicolaas Zondag 26 dec. - Kerstconcert Zaterdag 20 dec. (Leunen en Oostrua) en zondag 21 nov. (Keerlo) Bondsconcours te St. Michielsgestel (van de Brabantse Bond). Muziekschoologleidingen Binnenkort verschijnen weer de brochures van de Venrayse Muziekschool voor de cursussen van 1933. Van belang voor onze vereniging zijn de I.V.M. cursus, de (nieuwe) I.V.M,-Hafabra cursus en de Kafa cursus. I.V.M. cursus De I.V.M. cursus (Instrumentaal Vormend Muziekonderwijs) dient als voorbereiding op instrumentale of vocale cursussen. De cursus is algemeen vormend en dient tevens om de muzikaliteit en het door zettingsvermogen van de leerlingen te testen. Het I.V.M. programma omvat: - ontwikkeling muzikaal gehoor en ritmisch gevoel - actief musiceren m.b.v. het Orff-instruaentarium - beginselen van het notenschrift - enige intrumentenkennis - blokfluitspel. De kinderen van de lagere school ontvangen via hun leerkrachten een brochure met informatie en een inschrijfformulier. Gelieve ingevulde> formulieren op school in te leveren. IBat jammer, als u niat van vis houdt! UI U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen vartvannen met overheerlijke vis Ui' Iedere donderdag verkrijgbaar op het dorpsplein.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4