BILJARTCLUB STG. JEUGDWERK DORPSKALENDER 14 Uitslagen^ Swolgen BI- Ketsers BI 5-6 Ketsers 2 - Wanssum BI 5-6 Wanssum C 2 - Ketsers C 0-2 Bejaarden - Tienray 6 - Het B2-team wist tegen koploper Wanssum dankzij de moeizame over winning van Jeu Houwen, de vlot gespeelde wedstrjjd van Henk Classens en de goede partijen van Toon Stiphout, Piet Rambags en Gerard Kantere de verwachte nederlaag tot een minimum te beperken. Het enige positieve, wat te vermelden valt van het C-team, was de verrassende overwinning''zijn eerstel van Jos Duykers. Voor de rest was het een bedroevende vertoning. Het bejaarden-team herstelde zich met uitstekend spel en hoge gemid deldes prima van de vorige week geleden zware nederlaag. Programma Veiderslo El- Ketsers B 1 Ketsers B 2 - Melderslo B 2 Lottum C - Ketsers C - - j* Saterdag 1? november is de herhaling van de danscursus, alleen voor degenen die ook de danscursus gevolgd hebben. Degenen die toen geholpen hebben, zijn ook van harte welkom. Aanvang 20.00 uur. Zondag 1*+ november tijöverdrijven o.l.v. mevr. Fleurkene, Lollebeekweg 60 mevr. Drabbels, Horsterweg ^?b Poetsbeurt: Gemma 'f&cken - Harion Drabbels - Annet Jeuken. Kindermarkt Het aantal te raden bonen, in de fles op de kindermarkt van afgelopen zondag was 2621. Dit aantal werd het dichtste benaderd door Piet Heidens, Horsterweg, nl. 2650. De mooie Walt-Disnev figuur is hem inmiddels overhandigd. Langs deze weg dank aan allen die hebben meegeholpen aan het slagen van deze middag. 2? nov. Vorstenhal 25 nov. Intocht St. Nikolaas 7 dec. S.V.C. - bestuursvergadering 8 dec. L.V.B. - demonstr. koud buffet 9 dec. Lagere School - 10-min. avond 11 dec. Jeugdvorstenbal 15 dec. Dansgroep - 50+bal S.J.W.C. - bestuursvergadering Studieclub V.H. - studie-avond 1L dec. Lagere School - 10 min.-avond 17 dec. S.J.W.C./L.V.B. - kerstviering met bejaarden 20 dec. Vergadering comité 60 jaar par. 26 dec. Kerstconcert

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 14