Castenray 5 - Ij.X.S. We hadden gedacht tegen onze huren de eerste overwinning te vieren. In plaats van twee puntjes te pakken, hebben, we de rode lantaarn van Oirlo overgenomen. Maar niet getreurd, de volgende keer tegen Siebengewald doen we het beter. In de eerste helft ging het goed tegen elkaar op, maar toch naaien wij de leiding. J. 3roere, die de bal hoog in het strafschopgebied van Oirlo plaatste; Een DIS-man, zwaar gehinderd door Geert Stiphout, plaatste de bal buiten de zeetien-meteriijn precies voor de voeten van M. Saltussen en deze bedacht zich geen moment, het was 1 0. Dat was ook de ruststand. In de tweede helft kwam Oirlo al snel op voorsprang. Eerst door een strafschop en later door een gevaarlijke terugspeelbal en het was 1-2. We gaven de moed niet op en na goed voorbereidend werk van J. Broere, maakte Mart Vollenberg de stand weer gelijk, 2-2. Daarna wist Oirlo nog eenmaal het Caselse doel te vinden 2-3. In twee wedstrijden 10 doelpunten, dat is goed voor het varken. Als we voor de tweede keer tegen Oirlo aantreden, geven we rode lantaarn weer terug. Castenray 2 - E.W.C. 3 (0-1) 1-1 Beide partijen hadden in dit duel geen overwicht, zodat deze punten- deling wel terecht genoemd kan worden. "Jong" S.V.C. kon net als zondag jl., ook nu zijn draai niet vinden, waardoor er weinig lijn in het spel te bespeuren viel. Ook S.W.C. draaide niet al te best. Na een minuut of twintig wisten de gasten uit Well echter wel te scoren, maar invaller vlaggenist Huub Etrijbos wist de scheids rechter ervan te overtuigen dat hier sprake was van buitenspel en de goal werd afgekeurd. Enkele minuten later greep een S.V.C.-ver dediger iets te robuust in binnen de elf meter en werd de bal op de stip gelegd. De groenen wisten deze kans echter niet te benutten. De bal ging metershoog over. De rest van de eerste helft hadden de blauw-witten het heft aardig goed in handen. Het begon erop te lijken dat het toch nog zou gaan lukken. Well wist deze droom echter in de laatste minuten te verstoren, doordat een van hun spelers met de bal (al of niet gebruik makend van handen en voeten) door de Castenrayse verdediging stormde, die na een afgeslagen aanval "eruit" kwam en inschoot Na de thee eenzelfde beeld als aan het begin van de eerste helft. Weinig noemenswaardige acties van beide kanten. Een uitzondering hierop is een corner van Rob Dassen, die hij ineens in de kruising wist te schieten, maar die helaas uit de goal terugkaatste en de gelijkmaker van Joos Classens, die onze verslaggever helaas heeft moeten missen, omdat aanvoerder <|ao Wismans op dat moment in de lappenmand zat. UJat jammer, als u niet van vis houdt: II.' U ZGUdt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke wislIIJ ladsredonderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. VIS. ....VIS. ...VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7