S.V.C.- junioren GitBlagen_zateraag_l6_oktober CaBtenray A - D.I.S. A Castenray B - D.I.S. B Gastenray D - Kersaio D Castenray E - Wanssum E Programna z®terdag_23_oktober Castenray A: vrij Brughusia B1 - Castenray B Castenray D - Geijsteren D Swolg. Boys E - Castenray E Beker- en inhaalwedstrijden. Castenray B1 - D.I.S. B1 (0- In deze derby ging het mooi gelijk op, zodat het een snelle wedstrijd te zien gaf. Er waren echter weinig goede scorings kansen. Vlak voor rust werd er aan onze zijde een grote dekksngs- fout gemaakt, die door de gasten keihard werd afgestraft. Na rust hetzelfde spelpeil, maar het lukte ons toch niet om langszij te komen. Het werd zelfs 0-2 alvorens William Steeghs 1-2 liet aantekenen op een goeie pass van Marcel Duykers. Hierin kwam geen verandering meer. Volgende keer beter. Castenray E - Wanssum E1 (A-0) 8-0 Castenray E is weer een stapje dichter bij de titel gekomen, door met 8-0 van Wanssum E1 te winnen. Door goed samenspel had Wanssum niet veel in te brengen. Met rust was het - 0 voor Castenray door Martijn 1x, Bram 1x en Leon 2x. In de 2e helft was het hetzelfde beeld als in de 1e helft en ook toen vielen er vier doelpunten. Zelfs doelman Xavier Weijs kwam tot scoren. Verder nog Marcel D. 1x, Leon 1x en Eddie 1x. Jongens ga zo door. Castenray Al - D.I.S. Al 2-0 S.V.C. Al mocht de eerste punten van het seizoen begroeten en dat uitgerekend in de derby tegen.Oir'lo. De Castenray- jeugd begon sterk en verraste de Dis-jeugd in de openings fase met enkele snelle aanvallen. Bij balverlies trokken de withemden een sterk verdedigingsscherm op voor de opnieuw goed maar vooral geconcentreerd keepende goalie Henk Versteegen. Een hoofdrol eisten in die eerste helft ook de middenvelders Erik Jacobs en Geert Stiphout voor zich op. Eerstgenoemde nam de openingstreffer na een prima solo op zijn slof en stond bovendien aan de basis van de tweede goal. Knap stuurde hij Henk Vollen-berg weg, die daarna zijn eerste treffer van dit seizoen liet aantekenen. Dit was tevens de ruststand. Na de thee creërde Oirlo weliswaar een bijna voortdurend veldoverwichtcombineerde ook beter, maar Castenray bleef onder leiding van de rustig spelende Marcel Classens de D.I.S.-voorwaartsen de baas. S.V.C. had echter wel het geluk 2-0 1 - 2 2-6 8-0 15.00 uur 1100 uur 10.00 uur vertrek 1A.00 uur vertrek 9.00 uur 1) 1-2 ssssssssesss:s=:==;===srs=s=s:= sssssKxsJSBïseïfcsrssssssssrrss.ssssscsssssEasss&sxe!*: srrsss SSS S SS S SS SE

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7