STG. JEUGDWERK 12 Dropping Zaterdag 23 oktober, morgen, is onze jaarlijkse dropping. De bus zal vertrekken om 18.00 uur. Zonder tegenslag zullen we dan weer om ca. 10.oo -10.30 uur terug z}jn. Neem een potlood of pen, zaklantaarn, goede zin en goed weer mee. Voorafgaande aan deze dropping is speciaal voor de deelnemers eerst nog een heilige mis. Deze begint om 17.30 uur. St. Maartensvuur Het St. maartensvuur met lampionoptocht zal dit jaar op vrjjdag 12 november plaatsvinden. Iedereen, die hout wil aanbieden, krjjgt de gelegenheid dit te bezorgen op zaterdag 6 november a.s. tussen 9 en 12 uur. Broeken van bomen, zgn. poesten, worden niet geaccepteerd. Bedaarden, die hout opgehaald wensen te hebben, kunnen dit door geven aan Hay Dinghs, tel. U57. Dit zal dan eveneens op zaterdag 6 november worden opgehaald. Plaats van handeling: Castenrayseweg t.o. Strobos. Kindermarkt Op zondag 7 november vindt in het Gemeenschapshuis weer een kinder markt plaats. Mocht iemand hiervoor spullen hebben, die njj/zjj niet zelf wil ver kopen, laat het dan even weten bjj een van de bestuursleden. Deze zullen dan worden opgehaald en in het kraampje van de "tjjdverdrjjvers" te koop worden aangebeden. Tjdverdrjven: Zondag 21+ okt. Leiding: Ria Geerets, Past. Verheggenstr. 5 en José Peetere, KI. Oirlo 20 poetsen: Marcel Duykers, Patrick Kleeven en Eddy Arts. Oud papier: Het ligt in de bedoeling om u op zaterdag 30 oktober weer van het oud papier te verlossen. KORFBAL-SENIOREN De wedstrijd van zondag 21+ Senioren 2 - Roka 2 is verschoven naar zaterdag 23 oktober. Aanvang1630 uur De kollekte voor de geestelijk gehandicapten heeft het mooie bedrag van 565»opgebracht. Namens de Oudervereniging "Het Zorgenkind"afd. Venray) aan allen hartelijk dank.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12