TE KOOP FANFARE "Dorpsklank'' Grubben 1 - Castenray 1 Na 2x *t veld te hebben rondgesprintgaf Hay ons de laatste hint We begonnen de wedstrijd met frisse moed, En in 't begin verliep alles goed Totdat we met 2-0 achter kwamen te staan, daar moest iets aan worden gedaan Annemie wist gelukkig te scoren; van verliezen wilden we niks horen. Grubben wist er 3-1 van te maken, maar Regie nam een strfworp, dat zjjn haar zaken Toen wist Petra nog een keer te scoren; de wedstrijd was voor ons her boren Met 3-3 gingen we de rust in en iedeeeen had weer goede zin Na de rust van Meggie een doelpunt; Annemie miste 'n strafworp, "zunt" Maar ze wist er nog een te benutten en we probeerden de Grubben nog uit te putten Deze wisten nog 2 doelpunten te maken en de verdedigingen bleven ver der over hun korven waken. JOSé GROCTBLOEMIGE en KA3CHRYSANTEN C. Verstrsaten Venrayseweg 135 Horst. Serenade Vanavond brengen we een serenade aan de feestvierende Handboog schutterij "De Batavieren". Alle muzikanten worden om 19«55 uur in het gemeenschapshuis verwacht. Uniforme kleding en harpje niet vergaeten. Na de serenade is er repetitie tot 22.00 uur. Receptie Tungelroy Op zomdag 1? oktober wordt in de "Piuszaal" te Tungelroy van 13.00 - 1^.30 uur een receptie gehouden b.g.v. de 1e pr. met promotie, die de fanfare "St. Jan" uit Tungelroy onlangs in Weert in de wacht wist te slepen.Dirigent van de Tungelroyse fanfare is dhr. Jan Bartels, die ook ons korps dirigeert. Van onze fanfare leverde ook Loui6 Vroemen als vervanger een muzikale bijdrage aan het Tungelroyse succes. Indien er leden zijn, die a.s. zondag persoonlijk willen gaan feliciteren dan kan men dit vanavond doorgeven aan J. Strijbos. Vervoer wordt dan geregeld. Herfstconcert Op zondag 2^ oktober wordt om 11.15 uur in het gemeenschapshuis een concert aangeboden aan de Castenrayse mensen. Dit concert zal verzorgd worden door onze fanfare i.s.m. het dameskoor. Na afloop zal onze Muziekkapel zorgen voor stemmingsmuziek. Houdt u deze datum alvast vrij.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9