1r G,93 L.V. B. BILJARTCLUB 12 E B I N G HEB I N G J Voortaan wekelijks een grote vlaai van Rongens Bakkerijen voor een spotprijs Deze week: 1 grote abrikonzenvlaai (alleen op vrijdag en zaterdag) H E B I N G HEB 1 Moederavond Woensdag 20 oktober a.s. is de jaarlijkse moederavond. Deze begint om 19»30 uur met een H. Mis, die opgeluisterd wordt door het dameskoor. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis. Mevr. Moors zal ons aan de hand van dia's uitleg geven over het werk, verzorging en ver pleging van de patiënten op Maria Auxiliatrix. Agrarische studiedag Op maandag 25 oktober a.s. wordt er in kringverband een agrarische studiedag georganiseerd in café van Dijck te Oostrum. Aanvang hier van is 10.00 uur; sluiting van de dag om 15«30 uur. Het hema van deze dag is: "Positie van de meewerkende vrouw in een bedrijf" Voor de middag zal de heer van Horen, voorzitter van de L.L.T.B., een inleiding houden; hierna discussie in groepen. Na de lunch een inleiding van mevr. Horsmans-Lubbers over de positie van de meewerkende vrouw. Verder zal mevr. Pruijsten-Timmermans, s.e.v.ster van de L.L.T.B. een inleiding houden over de A.A.W. en is er gelegenheid om vragen te stellen over de agrarische vrouw en arbeidsongeschiktheid. U kunt zich voor deze dag opgeven tot uiterlijk 18 oktober a.s. bij mevr. C. Stiphout, tel. 373» Onkosten f 16,50» Wij hopen dat ook van onze afdeling vele geïnteresseerde leden aan deze leerzame dag zullen deelnemen. Uitslagen^ Ketsers C - Wellerlooi C 2-9 Juliana BI- Ketsers BI 9-2 Ketsers B 2 - vr}j Programma 21 Okt. Vriendenkring 3 - Ketsers B 1 21 Okt. Ketsers B 2 - Modern B 2 19 Okt. Vriendenkring C - Ketsers C —o 4ÈS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 12