KLEUTERSCHOOL LAGERE SCHOOL 11 We hebben herfstvakantie van 18 t/'n 22 oktober a.s. Daarna starten we op school met het projekt "herfst", waarover u nog nader wordt geïnformeerd. We wensen iedereen prettige vakantie, mooi herfstweer en een ge zellig uurtje met het 1e Knip Knap Knobbeltje van dit schooljaar. Wereldrniseiedag Vandaag, 15 okt., vindt de afsluiting plaats van de aktie "Wereld missiedag voor de kinderen 1902". In dat kader gaan we met klas 1 t/m 6 om 15.00 uur naar de kerk, waar een H. Mis wordt opgedragen. De bedoeling is dat de kinderen daar hun eigen offer brengen d.m.v. het daarvoor bestemde zakje. Ouders van 1e en 2e klas-leerlingen dienen er rekening mee te houden dat de kinderen iets later thuis zijn dan gewoonlijk 15«**5 uur). L.S.A.___toernooi Onze deelname aan het L.S.A. toernooi op 25 sept. jl. te Venlo is, ondanks de lage klassering toch geslaagd te noemen. De kinderen hebben er met inzet en plezier gestreden. Desondanks slaagden zij er niet in de volgende ronde te bereiken. Niet erg, volgend jaar proberen we iets hoger te eindigen. Schoolkrantje Vandaag krijgen de kinderen een nieuwe uitgave van "Knip Knap Knobbeltje" mee naar huis. We hopen dat er de nodige tijd aan besteed wordt; het loont zeker de moeite Vormsel De datum en tijd van het Vormsel zijn vastgesteld en wel op zaterdag 18 juni 1983 tijdens de H. Mis van 19.00 uur. Ie Communie Er is gesproken over het gezamenlijk doen van de 1e Communie door de Ie en 2e klas. Na uitvoerig overleg daarover is besloten, dat alleen de kinderen van klas 2 de Communie doen. Herfstvakantie Deze is van maandag 18 t/m vrijdag 22 oktober. Uiat jammer, als u niet van vis houdt!!!! U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke vis!!!! Iad8r8donderti«g verkrijgbaar op het dorpsplein. VIS. ....VIS. ...VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11