DORPSRAAD KLEUTERSCHOOL 9 Castenray_2_-_Venray_6(Qzil!tr§_ Voordat de blauw-witten goed en wel in de gaten hadden, dat ze op het voetbalveld stonden, hadden de Venrayers het Castenrayse doel al tweemaal weten te vinden. Al na enkele minuten werd onze defensie "dolgedraaid" en was onze goalie machteloos en voordat er 10 minuten voorbij waren, wist Venray zelfs al voor de tweede keer te scoren. Het daarop volgende kwartier was Castenray dan ook danig de kluts kwijt en rende iedereen ongeorganiseerd door elkaar. Venray was echter niet in staat hiervan gebruik te maken. Het laatste kwartier van de eerste helft keerde de rust echter weer terug en be gonnen de blauw-witten weer organisatie in hun spel te brengen. Dit resulteerde in enkele goede kansen die helaas niet afgemaakt werden. Vooral ook bij de corners was het voor het Venrayse doel af en toe een grote puinhoop, maar wonder boven wonder kwam de bal hier toch elke keer weer in het voordeel van Venray uit te voorschijn. Gebleken was intussen wel dat een 2-0 nederlaag zeker niet verdiend was. De tweede helft mag bijna kompleet op rekening van de thuisclub ge schreven worden. De thee had blijkbaar wonderen verricht. De openingstreffer voor de thuisploeg mocht Frans Thielen op zijn naam schrijven, waarbij wel vermeld dient te worden, dat de aanzet tot deze goal van Rob Dassen kwam. Deze wist op magnifieke wijze de bal aan de Venrayse keeper en daarna nog aan twee verdedigers te ontfutselen en op goal te schieten. De bal kwam echter via de paal terug en Frans kon afmaken. Castenray stormde door, maar het duurde toch nog geruime tijd, voordat de gelijkmaker tot stand kwam. Deze was voor rekening van invaller Jos Büddiger, die de bal van Jan Arts aangegeven kreeg. Het was onze benjamin Frank Weijs, die kort hierna, na een fraaie solo, Castenray 2 op een voorsprong bracht. Venray was'hierdoor toch wel wakker geschud en begon te dringen, wat echter geen resultaat opleverde. Jos Büddiger maakte aan alle onzekerheid een einde door enkele minuten voor het einde 4-2 te laten aantekenen. Jongens, in één woord, schitterend. Doorgaan zo!!!!! Woensdag 13 oktober vergadering van de dorpsraad bij H. van Rhee. Aanvang 20.00 uur. De agenda zal op de vergadering worden uitgereikt. Mocht iemand iets behand willen hebben, dan kan men dit bij een van de leden doorgeven. Deze week sluiten we het projekt "het bos" af. Natuurlijk komt in de herfst het bos toch weer geregeld aan de orde, maar dan is de aandacht meer gericht op typische aspekten van de herfst, zoals: paddestoelen, vruchten (eikels, kastagnes), vallende bladeren etc. We hebben herfstvakantie van 18 t/m 22 oktober a.s. Als het herfstweer aanhoudt, gaan we aan het einde van de komende week nog een keer naar het bos. Als de typische herfstkenmerken nog wat op zich laten wachten, gaan we na de herfstvakantie. Hierover krijgt u nog nader bericht. t

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9