8 Castenray 5 - Meterik 5 (3-3) 3-7 Een wedstrijd met duidelijk twee verschillende speelhelften, op een andere manier kan deze wedstrijd niet worden omschreven. De eerste helft werd er goed gevoetbald en weer hard gewert, wat ons later in de wedstrijd duidelijk is opgebroken. Meterik 5, een elftal met veel routine, was duidelijk de betere ploeg en kreeg van begin af aan goede kansen tot scoren. Dit resulteerde al erg snel in een voorsprong van 0-1 hetgeen zeker niet onverdiend was. Met technisch goed voetbal en goed geplaatste ballen lieten zij ons alle hoeken van het veld zien. Toch kwamen we vrij snel op gelijke hoogte, toen Jan Vollenberg een hoekschop rechtstreeks in het doel plaatste. Meterik was duidelijk aangeslagen en de verdediging maakte steeds meer fouten hetgeen ons de nodige scoringskansen opleverde. Ook onze verdediging maakte de nodige fouten en Meterik strafte dit dan ook meteen af met een doelpunt en stonden we weer achter Door goed te storen en op te letten wist Jan van Rhee de stand op gelijke hoogte te brengen. Wat niemand had gedacht gebeurde, Mart Baltussen nam de bal op de slof en plaatste deze in het doel en stonden wij voor met 3-2.Net voor rust wist Meterik de stand weer op gelijke hoogte te brengen en gingen we rusten met 3-3. Dat we het na rust moeilijk zouden krijgen hadden we wel verwacht maar met 3-7 verliezen dat hadden we niet durven denken. We hadden in de eerste helft teveel moeten geven en kwamen de tweede helft niet meer aan de bak en was de overwinning voor Meterikzonder twijfel verdiend. Na een goede aanloopperiode hebben LEONIE VERSTAPPEN en TON HELDENS besloten om hun levensweg samen af te leggen. Zij trouwen op vrijdag 15 oktober a.s. om 12.^5 uur in het gemeentehuis te Horst. De kerkelijke inzegening is om 14.00 uur in de kerk van St. Jan Evangelist te Meterik. 0 komt toch zeker óók "aanlopen" tijdens onze receptie van 18.30 tot 19.30 uur in zaal "De Ruif", Hoofdstraat 43 te Oirlo. Houdt ook alvast ons toekomstig adres bij de hand: Castelostraat 13, 5811 AP Castenray. september 1982 Meterik, Crommentuynstraat 47 Castenray, Schoor 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 8