S.V.C. herstelde zich afgelopen zondag van het deb&cle in en tegen America door na een enerverende wedstrijd Horst (één van de betere ploegen in deze afdeling) met slechts de halve buit terug te sturen. Wittenhorst startte overdonderend, greep vanaf het begin het initiatief en drong Castenray ver terug. Het S.V.C.-doel kwam onder een permanent zware druk en de openingstreffer hing lange tijd in de lucht. De Castenray-defensie gaf echter in tegenstelling tot een week eerder, weinig echte kansen weg en dekte zeer consequent. Toch slaagden de oranje-hemden uit Horst erin tot tweemaal toe goalie Wim Künen te verschalken. De eerste keer haalde libero Christjan Broere de bal met een uiterste krachtsinspanning van de doellijn, maar de tweede keer -ongeveer halverwege de eerste helft- namen de gasten dan toch een terechte voorsprong. Castenray kwam sporadisch over de middenlijn en wankelde onder de aanhoudende Horster druk, Wittenhorst bleef de verdere eerste helft domineren, maar verzuimde de genadeklap uit te delen en nam het karwei misschien toch te licht op in de tweede 45 minuten. Het S.V.C-middenveld bestaande uit Karei Houwen, Joost Classens en John Versteegen bleef bergen werk verzetten, de achterhoede bleef onder_leiding van Wim KCnen klaarwakker en langzaam maar zeker creëerden de withemden zich voorin enkele kansjes. Zoals rond de 65' minuut toen Karei Houwen Hay Kersten op avontuur stuurde, waarna laatstgenoemde de Horster doelman verschalkte en de gelijkmaker een feit was. Daarna voltrok zich het spannendste gedeelte van deze ontmoeting Er werd op het scherpst van de snede gestreden, vooral nadat Jac Wismans S.V.C. via een gelukkige goal en toch wel tegen de verhouding in, op voorsprong had gebracht. De voorbereiding op dat tweede doelpunt startte overigens bij een sterk spelende Joost Classens, die het leder doortikte naar John Versteegen, welke op zijn beurt de bal doorgaf aan Hay Kersten om hem de beslissende voorzet op Jac Wismans te laten afleveren. Bloedstollende situaties speelden zich daarna in het Casten- rayse strafschopgebied af, S.V.C. wankelde opnieuw maar hield stand tot..kippentrainer en scheidsrechter Piet Hanen besloot Wittenhorst een vrije schop toe te kennen wegens aanmerkingen op de leiding van een.....Horster speler. Jawel, leest het goed, dit is geen dwaling van mijn tikmachine Het kunstgebit is Uw verslaggever spontaan uit de mond gekiept, mijn linker contactlens is sinds dat moment spoorloos en de broek was me al eerder in de wedstrijd afgezakt. Afijn, U heeft het al geraden. Horst scoorde de verdiende gelijkmaker uit deze volkomen ten onrechte toegekende vrije schop. Sorry, Jac, het ging deze keer echt niet korter. Ik moest het kwijt! OSCAR LfQTTOdotto In oktober 1982 wordt er een speciale lotto georganiseerd; kado-lotto. De bedoeling hiervan is, dat u 4 kolommen invult voor een bedrag van 4,40; bovendien mag u dan 2 kolommen gratis invullen. Deze lotto telt maar voor §én_trekking (trekking 20 oktober). Het cijferspel biedt bovendIën~kans~Sp extra prijzen en wel: kindercross-fietsen. Degenen die aan deze lotto mee willen doen, kunnen zich melden bij M. Baltussen, tel. ?18. S.v.p. bellen na 18.00 uur of in het weekend v66r 14 oktober. de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 7