DORPSRAAD 1De voorzitter opent de vergadering. 2. De notulen worden voorgelezen en goedgekeurd. 3. Fotoclub tentoonstelling 50 jaar parochie. Door de dorpsraad zijn k personen benadert, nl. mevr. Classens en de heren J. Geerets, H. Wisoans en P. Rambags. Op 5 oktzal een vergadering gehouden worden met een afvaardiging van de dorpsraad over de opzet en uitvoering van de werkzaamheden. k. Verslag gesprek Wethouder Loonen. - De aanleg van de trottoirs gaat niet door. - Er is kans voor een trapveldje op gemeentegrond aan de Rietweg - Pastoor VerheggenstraatDe gemeente verleent alle medewerking en levert graszaad. De dorpsraad moet zelf zorgen voor egeliseren en inzaaien van het terrein. - Braakliggende stukken grond worden bijgehouden. 5. Woningbouw. Tot 1986 zijn in de kerkdorpen "\J>k woningen gepland. Voor 30 woningen is nu de vergunning afgekomen. De bouwronde wordt gestart in Ysselsteyn met 18 en in Veulen met 12 woningen. Op het dorpenoverleg is hierover heftig gediscussieerd. Men is van mening dat dorpen die bij de vorige bouwronde het laatst aan de beurt waren, nu de eerste kansen zouden moeten hebben. 6. Kermis. Men ie tevreden over de kermis zoals de opstelling nu is met om het jaar een draaimolen en vliegtuigjes. De visboer zou net als alle andere kermisattrakties ook op het kermisterrein moeten staan en rond de kraam zou beter opgeruimd moeten worden. Matinee. Het zicht op het. kerkhof vanuit de zaal wordt als storend ervaren. Hierover wordt contact opgenomen met de stichting gemeen schapshuis. Limagas. Van Limagas is men momenteel bezig met het weghalen van gasleidingen naar panden waar geen gas gebruikt wordt. 3ij Limagas zullen hierover nadere inlichtingen gevraagd worden. 8. Aan de Rietweg staat een iep die de iepziekte heeft. Dit wordt doorgegeven aan de gemeente. De voorzitter sluit de vergadering. DAKDEKKERSBEDRIJF J. 't JONG Voor ai uw dak-, zink- en loodwerkzaamheden Nusseleinstraai 26 Horst-Aroerica Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 2