LAGERE SCHOOL 11 Castenray 2 - H-R._C.__2_ Ir. tegenstelling tot het matige t-rappartijtje in Leunen van afgelopen zondag, waarvan menige speler nog wel een nachtje wakker gelegen zal hebben, lieten de heren deze keer zien dat ze ook konden voetballen. Vanaf de eerste minuut werd de aanval ingezet. Frank Weijs maakte' meteen vanaf de aftrap een solotrip richting H.R.C. doel, wat echter door wat duwwerk van Afferdense zijde niets opleverde. De eerste 20 minuten daarna wisselden de aanvallen regelmatig af tussen 2 ploegen echter zonder resultaat. Totdat Jan Houwen de bal kon be machtigen, die een net 2 cm te kleine laatste man van Afferden van het hoofd gegleden was. Jan passeerde nog op zeer slinkse wijze de goalie en plaatste de bal tussen de palen. De vreugde was echter van korte duur, want enkele minuten later werd er aan de andere kant van het veld niet resoluut genoeg opgeruimd en hing de tegentreffer al in de touwen. Tot aan de rust wist Castenray deze 1-1 stand, zij het wel met moeite, te handhaven. Na van de thee genoten te hebben, ging het weer duidelijk beter, m ar een verdedigingsfout bracht H.R.C. toch op een 2-1 voorsprong. Dat de "oudjes" ook meetellen liet Jan Arts hierna nog eens zien door de Afferdense keeper met een keurig schot de bal te laten nakijken. Weer blijdschap, maar ook nu weer kort, want de laatste man van Afferden die nog wat goed te maken had, maakte aan alle illusies een einde, door een hoekschop die eerst door een H.R.C. speler in zijn richting teruggekopt was, op een voor Jan Saris onbereikbare plaats in de touwen te koppen. Jammer, jongens een puntje was verdiend geweest. We hebben gezien dat er met hard werken toch wel wat te bereiken is. IVat jammer, als u niet van vis houdt:!! 2 U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen veru/ennen met overheerlijke vis;!!! ledeiedonderdag verkrijgbaar op het dorpsplein. VISVIS. ...vis.. L.S.A. toernooi A.s. zaterdag neemt een ploeg "atleten" uit klas 5-6 deel aan de voorronde van het "Limburgse School Atletiektoernooi" Deze voorronden vinden plaats te Venlo, aan de Herungerberg. Er wordt strijd geleverd op de onderdelen: 60 a hardlopen, 80 m. 8 x 60 m. estafette, balwerpen en verspringen. We vertrekken per auto om 11.15 uur en zijn waarschijnlijk omstreeks drie uur weer thuis. Iets te eten meenemen is dus wel aan te raden. Veel succes! Ouder avond_klas_3_en_|r Komende dinsdag, 28 sept., wordt er een ouderavond gehouden voor de 3e en *+e klas. Aanvang 20,00 uur in de school.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 11