L.R.V. "de eendracht L. V. B. P.S.Z. 't STEKSKE Van het W.P.N. is bericht ontvangen dat er op 9 October a.s. de mogelijkheid wordt geboden ora ruinen van 3 jaar of ouder te laten beoordelen en laten branden met de A,ederlanse Leeuw, h«t kenmerk van het W P M.Deze geregistreerde ruinen zullen aan de hand worden gekeurd en op kwaliteitsvolgorde worden geplaatst-Tevens bestaat de mogelijkheid ons deel benemen aan zadelrubrieken en aangespannen rubrieken voor reap.rij-, basis- en tuigpaarden.De deelnemers kunnen een door de jury opgesteld keuringsrapport in ontvangst nemen. De kosten bedragen 80,-.Hier mee is men W-JPi N. lid geworden voor 1983 en de resterende maanden van 1982. Aanmeldingsformulieren zijn telefonisch verkrijgbaar onder nr 030 - 78624-1 - toestel:3*1 2SlSSSS»ïg!§£IS£S-- Zendag om 11 uur gaan de veteranen voor de eerste keer oefenen voor het concours van 17 Oct. te Ottursum.Zij die mee willen rijden en zich nog niet hebben opgegeven zign dan ook welkom. Wij kunnen er nog best enkele bij gebruiken zodat we 4- vier tallen kunnen samenstellen. Het nieuwe seizoen wordt ingezet met de jaarvergadering op woensdag 22 september a.s. Aanvang 20.00 uur in het Gemeenschapshuis. Op de agenda staat: 1. Opening 2® Overzicht afgelopen jaar 3. Financieel verslag 4. Toelichting op het nieuwe werkjaar 5. Toelichting jubileumviering 50 jaar L.V.B. Pauze. Na de pauze gezellig kienen. Het bestuur verwacht veel leden op deze avond» Handwerkkursue Deze start op donderdagmiddag 23 september a.s. van half 2 tot half 4» Waar deze kar sus gehouden wordt zal nog bekend worden gemaakt. Wij kunnen nog gebruiken: lege Xucifersdoorsjes, knopen, sigarendozen, oude donaldduck'soude breiboeken met staaltjes wol enz. Hebt u iets over, s.v.p. een telefoontje naar Mia Dinghs, ?14 of Tiny Bloemen, 644.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 9