a 2i§4Qè-5„_~_Q§§ïë9?52_X_„___„lr^ S.V.C. boekte in Afferden afgelopen zondag de eerste overwinning ven het nog prille seizoen. Na de huldiging van de verjaarde en sinds afgelo pen saterdag dus ook bejaarde leider-grensrechter enz. Leo Cox verschei dene spelers hadden stiekum een versje ingestudeerdging S.V.C. vlot van start en drong de derde garnituur van Afferden meteen terug in de eigen verdediging. Dit leidde ai na 5 minuten tot de openingstreffer, toen Jac Wismans op aangeven van John Versteegen een H.R.C,-verdediger zo in het nauw bracht, dat deze besloot de bal in het eigen doel te schuiven 0-1. Een hoge score baande zich aan, want de blauw-witten bleven goed combinerend druk op het doel der gastheren uitoefenen, maar Karei Houwen (hij vooral), John Versteegen en Geert Kunen hadden geen greintje geluk met hun afstandsschoten. Dit laatste kon wei worden gezegd van een H.R.C-middenvelderdie zich na het veroveren van de bal geen moment bedacht en meteen van ver uithaalde. De bal zeilde tot ieders verbazing in het Castenray-doel 1-1. Na de thee kwam het dappere Afferden nog even opzetten, maar naarmate de tweede helft vorderde werd het duidelijker dat de betere conditie en de constante meerderheid van S.V.C, zijn vruchten moest gaan afwerpen. Eerst lanceerde Jac Wismans een wegsprintende John Versteegen, die de v zaak daarop koel en beheerst afrondde 1-2, Enkele minuten later pegelde Twan Fleurkens de bal vanaf de linkervleugel op het H.R.C.-doel, waar een attente Jac Wismans het leder inschoof, nadat de Afferden- doelman niet klemvast was geweest. Hay Kersten mocht vlak voor het eindsignaal voor 1-4 zorgen, toen hij na goed ingrijpen van de S.V.C.- verdediging een drietal H.R.C,-spelers in de sprint te vlug af was. OSCAR 2. Leunen k - Castenray 2 2 - In een vooral aan Gastenrayse zijde matige wedstrijd waren de 2 winstpunten verdiend voor een Leunen 4 dat net iets meer felheid vertoonde dan S.V.C. reserves. Na 20 niet erg enerverende minuten waarin beide partijen weinig scoringskansen hadden ontstond na een nogal rommelig toneeltje voor de Gastenrayse goal het eerst Leunse doelpunt» Wie verwacht had dat de blauw-witten hierdoor aangeslagen zouden raken, had het mis. Het bleef—zwak voetbal. Achter moest de bal regelmatig over de lijn gewerkt worden, waardoor Leunen nogal wat corners kreeg. In de 35e minuut leverde dat de 2 - 0 stand op. Van de laatste 10 minuten van de eerste helft en het laatste half uur van de tweede helft kan nog gezegd worden dat er toen van Gastenrayse zijde redelijk voetbal getoond werd. Het mocht echter niet baten, Hopenlijk volgende week meer succes tegen Afferden 2. Voor al uw dak-, zink- en Soodwerkzaamheden J. 't JONG DAKDEKKERSBEDfiiJF NusseleinaSraat 26 Horst-America Telefoon 04764 - 814

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 8