ZANGKOREN n> DAMESKOOR Een muzikaal woord tot u, bewoners van Castenray. Hoe heerlijk is het dorpsleven, wanneer daar velen van u aan kunnen deelnemen. Hoe heerlijk is het ook om één van die facetten nu een speciale aandacht te mogen geven, nl. de muziek en met name de zang. U hebt in uw midden twee koren voor volwassenen, die elk best gehoord mogen worden, dat weet u best. Maar wilt u ze nog hlél lang horen, dan zullen er van tijd tot tijd toch nieuwe ïeden bij moeten komen. Geen van de koorleden is echter van plan op te stappen, daar is het koorleven veel te gezellig voor, maar men zou wel graag meer versterking zien. Wij weten ook dat in Castenray meerdere mensen wonen, die ook graag bij het Dames- of Kerkkoor (mannen) zouden willen, maar die eigenlijk een beetje bang zijn: zij zeggen zelf al, dat ze niet zingen kunnen bijvoorbeeld. Ik ga er echter van uit, dat iedereen kan zingen; (m.u.v. mensen die stembandproblemen hebben) de een minder, de ander beter. Maar hier zit het probleem niet Muziek, aktief of passief, schept plezier in het leven. Door en met muziek voelt u zich prettiger, of u nu alleen luistert of zingt of speelt. Ik ben van mening dat er niemand onder u is, die niet eens ooit zingt, al is het maar onder de douche. Welnu, geef uw mogelijkheden eens, samen met nog vele anderen aan uw parochiegemeenschap. U hoeft niet bang te zijn Ik heb zelf in het Castenrayse ook geleerd, dat het bij u altijd SAMEN is. Dat is erg plezierig. En... je voelt je dan ook veel sterker. Kom op, bekijk het eens een keer. Wat Kom eens gezellig bij ons binnen, wanneer we repeteren; elke donderdag van 19.^5 - 21.00 uur het Dameskoor en van 21.15 - 22.30 het Kerkkoor, de heren. U moet zo'n avond eens hebben meegemaakt en ik weet zeker, dat u zegt: "Al was het alleen maar voor de gezelligheid" en u krijgt er plezier in 1I We hopen velen van u te mogen begroeten op de eerstvolgende repetitie-avond MS Uw binnengegroeide dirigent Joop Simons. Donderdag repetitie. Aanvang 19.^5 uur. 3

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3