Hnrieite Ats& Theo Ojukers 2 afgelogen, foen alles nog afgeverfd» je kende het niet meer terug. Wat ook opviel was dat als ze je bezig sagen ieder zijn hulp aanbood, want ze sagen self nu dat het toch wel nodig was. Wat het werk hier moeilijk maakt is dat er bijna niets te krijgen is. Bouwmateriaal met mondjesmaat so dat er veel ge lopen moet worden ca alles by elkaar te krijgen. Als je het ken doen op He- derland.se manier was het een klein kunstje, maar als je het hier toch voor elkaar krijgt geef t dat raeex* voldoening. Beste Pastoor en mensen uit Castenray, dank voor jullie hulp» maar vooral ook jullie sympathie voor ons werk. Eartelyke groeten aan allen, Bindag j.l. ontving ik een tweede briefje van Pater Jan Weys SVD waar in hij mij meedeelt dat hes vanuit ons bisdom Roermond in totaal een aardig be drag aan geld is toegezegd. Lees maar zalf: Larantuka, 31 Augustus 1982, Beste Pater Eeulaerds, ,A r. Gisteren ontving ik een brief van onze alssieprokuratordat Eoeraond 2000,- overgemaakt heeft voor me. II schreef dat ze er in Roermond nog wel iets by zouden doen, Bat hebben ze dan ook erg goed gedaan. Ofschoon ik het geld natuurlijk nog niet in handen heb, heb ik toch ssaar meteen 200 Kieuw® Testamenten besteld, die ik dan doorverkoop aan mijn kerngroepen voor de halve prijs, Be halve prijs is zo ongeveer volgens hun draagkracht en Sinter klaas spelen is ongezond. Half September begin ik set een Bijbelcursus van twee dagen, die we op acht verschillende plaatsen geven. Bij het begin van de Advent moeten we daar mee klaar zijn, Gelukkig dat hier nog zoveel mensen echt geïnteresseerd zijn, want dat maakt het voor ons wel prettig. Kogaaals mijn hartelijke dank» en tot een volgende keer. Met oprechte waardering. Jan sefjs SVö V Vjj gaan trouwen op 24 september 1982, om haif vier in het gemeentehuis en om vier uur in de veftumse kape! te Venray. U bent van harte welkom op onze receptie, van kwart voor acht tot kwart'voor negen in gastencenfrum Wieënhof leunseweg 20a te Venray. Om adres is, haammakerstraat 58,5801 TC Venray

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 2