4 L.V.B. Kring Venray, Kursussen in kringverband voor het seizoen 1982-1983* 1"Vrouwen verdiepen zich in lezen" 6 wekelijkse bijeenkomsten van 8 tot half 10 op maandagavon d in zaal 3 van de schouwburg te Venray. Aanvang 4 oktober, kosten 10,-. Verdere data 11-25 oktober, 1 - 8 en 22 november, Kursusleider de heer Baken, leraar Nederlands aan de Mavo te Venray. In deze kursus komt b. v. aan de orde:Hoe lezen we de krant? Wat lezen we? Verschil tussen de dagbladen. Verder willen w e wat aan literatuur doen en over schrijvers praten aan de hand van dunne boekjes, die we lezen en daarna samen besreken. Uiteraard wordt rekening gehouden met en zal de kursus aan gepast worden aan de wensen van de kursisten. Opgeven tot 1 oktober. 2» VL00 kursus "Vrouwen leren over ontwikkelingssamenwerking" 4 wekelijkse bijeenkomsten op woensdagmorgen van half 10 tot half 12 in het gemeenschapshuis te Leunen. Aanvang 27 oktober» Kosten 10,-. Kursusleidster Mevr. A.Peeters-vdAsdonk uit Ospel. Het doel van deze kursus is samen meer kijk te krijgen op de leefomstandigheden van mensen in ontwikkelingslanden en vooral toegespitst op het leven van vrouwen hier en daar. Wat zijn de problemen? Kunnen wij als vrouwen samen er iets aan doen? Opgeven tot 15 oktober. 3. "Vrouw - Traditie - Veranderen" Naast veranderingen op het terrein van de positie van de vrouw, zijn er ook veranderingen op het gebied van voeding, omgaan met geld, energie-verbruik, onderwijs, opvoeding, kerk en bedrijf. Met behulp van een gespreksleidster samen over dit thema praten en nadenken. Voorlopig 4 bijeenkomsten op dinsdagmiddag van half 2 tot half 4 in het kleine zaaltje (3) van de schouwburg te Venray. Aanvang 26 oktober» Verder 1 9 en 16 november. Kosten 10,-. Opgeven tot 15 oktober. Opgeven voor deze kursussen bij mevr.Stiphout, tel, 373* Uiat jammer, als u niat van vis houbti U zoudt zich anders iedere donderdag kunnen verwennen met overheerlijke vis 1111 lederedondsrdsg verkrijgbaar op het dorpsplein. IS. I' IS... .VIS...

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 4