VENRAY VAR A TOT Z 1983 14 Veteranenconcours Dit wordt dit jaar in Ottersum gehouden. De deelname is open voor hen die 35 jaar en ouder zijn er. tenminste twee jaren, niet meer aan wed strijden heeft meegedaan. Van hen wordt wel verwacht dat zij lid zijn van de N.K.3. Op maandag 13 september worden de veteranen die aan dit concours willen deelnemen uitgenodigd voor een bijeenkomst om dit jaarlijks gebeuren te bespreken. 2ra_£2lI_neIen naar Van Rh.ee. Zij die verhinderd zijn en toch graag willen meerijden, laat dit even weten aan de secretaris, G. Classens. Recepties der kampioenen Vrijdagavond: Horst, achttal klasse Zwaar, in Manége Wieneshof van 20.00 - 21.30 uur Velden, Sef Geurts, ind. dr. M2in de Blokhut Zaterdag: Leunen, Ponyclub achttal BCD klasse M in het gemeenschapshuis van 20.00 - 21.30 uur Vrijdag 17 sept. Hans Derks met Le Due springen Z in maage De Driesprong van 20.00 - 21.30 uur Bijeenkomst voor de receptie om 20.IJ uur ban Van Rhee Op I januari Ï983 zal een nieuwe uit gave van de gemeentegids „Venray van A-Z" verschijnen. Ook nu weer zal het bureau voorlichting en inspraak van de gemeente de redactie verzorgen. De nieuwe gids zal naar vorm en samenstelling overeenkomen met de huidige gemeentegids. Wij weten dat veel van de in die gids vermelde adressen verouderd dan wel achterhaald zijn. Ook weten wij dat de huidige uitgave haar beperkingen kent en dat aanvulling gewenst is. .Aan iedere organisatie, instelling, vereniging e.d., die vermeld staat dan wel vermeld wil staan in „Venray van A-Z" het volgende: Laat ons SCHRIFTELIJK weten dat IJ er bent' Geef SCHRIFELIJK aan ons gewij zigde secretariaatsadressen door! Wij willen proberen met uw opmer kingen rekening te houden. U kunt schrijven naar bureau voor lichting en inspraak gemeente Venray, postbus 500, 5800 AM Venray. Doe het voor i oktober 1982 en denk aan de postzegel.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 14