DORPSRAAD Verslag_vergadering_dorgsraad_van_11_®ug._19§2_bi^ g._van_Rhee»; - De voorzitter opent de vergadering. - De notulen worden voorgelezen, en goedgekeurd. - Braakliggende stukken grond. Doordat deze percelen niet onderhouden worden, ontsieren zij de dorpsaanfalik (perceel tussen P. van Wegberg en M. Strijbos). Er wordt geprobeerd hierover afspraken te maken met de gemeente, b.v. inzaai en en onderhouden voor speelweide voor kinderen. Voor perceel achter J. Hesen wordt ook geprobeerd dit als speel weide te laten gebruiken. - Woningbouw. Het kerkdorpenplan voor de woningbouw gaat gewoon door met ongeveer een half jaar vertraging. De woningen zullen wel iets kleiner ge bouwd worden dan oorspronkelijk de bedoeling was. Dit in verband met de bezuinigingen die ook hierbij plaats moeten vinden. De huren worden aangepast. Aan de Castelostrsat zijn 8 woningen gepland en aan de PaBtoor Verheggenstaat 7. - Aan Mijnheer Pastoor, die in Venlo in het Ziekenhuis ligt, zal een bezoek worden gebracht. - 50 jaar Parochie Het opzetten van een tentoonstelling vereist hulp van veel mensen. Door de dorpsraad worden enkele personen benaderd die dan zelf hiervoor een commissie samenstellen uit een aantal geschikte personen. - Soos. Na de laatste dorpsraadvergadering zijn nog enkele gesprekken gehouden met de Soos en ook de gemeente. Het gemeenschapshuis is nogmaals bekeken. Voor de soos gelden dezelfde regels als voor andere gebruikers. De soos gaat hiermee niet akkoord. - Trottoirs Horsterweg. Hierover heeft op 17 aug. een gesprek plaats gehad tussen dorpsraad - gemeente en tegenstemmers. Verslag hierover in sept. - Brief gemeente over subsidieaanvrage. In 1983 moet 10% bezuinigd worden. - Snelheidsbeperking. Deze is aangevraagd in Maastricht. - Fa. Maessen heeft zich teruggetrokken voor verdere ontgronding. - Kermis. Na de kermis zal een vergadering plaats hebben tussen dorpenoverleg-gemeente-kerraieexploitanten over de voorbije kermis. Laat dus aan de leden van de dorpsraad horen hoe u hierover denkt. - Rondvraag. Is het mogelijk om de toegang naar het kerkhof te verbeteren. Poort en pad zijn in zeer slechte staat. Dit wordt doorgegeven aan het kerkbestuur. - De voorzitter sluit de vergadering. Volgende vergadering is gepland op 15 sept. -

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 3