it L.R.V. "de eendracht" 1 lixslag concours Horst. Dressuur achttallen: vijfde prijs Individuele dressuur: W Tacken J Philipsen B Wismans derde prijs vierde prijs vierde prijs vijfde prijs Oud ijzer actie. Doals reeds eerder hakend is gemaakt zullen wij komende zaterdag (morgen) weer de ojtd ijzer en lompen actie houden. De contaenera komen vrldag al zodat de mogelijkheid er is om reeds dan oud ijzer hierin te doenWillen zij die er veel hebbern liggen om op te ruimen dit even aan het bestuur bekend maken, zodat dit misschien al op Vrijdag opgehaald kan worden, "Westernfeesten" Meterik. öe ponyclub van de Meterik heeft gevraagd of onze 'ponyruiters komende zondag naar de Meterik willen komen om de kinderen die een bezoek brengen aan deze "Westernfeesten" de gelegen heid te geven om dan te kunnen ponyri. den .Dit uiteraard dan. wel tegen een vergoeding.Wj. hebben gemeend om hieraan onze medewerking te verlenen,en willen daarom ook wel met zestal pony's daar aanwezig zijn.De ponyruiters die niet met hun pony erbij hoeven te zijn worden verzocht om er toch heen te gaan zodat zij elkaar kunnen af lossen.Het terrein waar dit evenement gehouden wordt is aan de Schadijknabij Jan Dteeghs. Ons 50-jarig huwelijksfeest is een onvergetelijke dag geworden. Het is voor ons onmogelijk U allen persoonlijk te bedanken. Daarom willen wij U langs deze weg hartelijk dankzeggen voor Uw inzet, Uw belangstelling,Uw bloemen en geschenken. Het is een geweldig feest geworden. 5811 AH CASTENRAY, AUG.1982 Castenrayseweg 35 Antoon Strijbos Petronella Strijbos-Duyckers kinderen en kleinkinderen

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 10