2 L.V. B. noodoplossing. In 1978 were. er gepmaj; set Pastoor Art., om het hoofdaltaar weer in gebruik te nemen. Ik heb ter.. Pastoor voorgesteld dat ik de werkzaam heden wel zou doen pro Deo. Daar had Pastoor wel oren naar om het zo uitvoer baar te maken. 'rfy zijn boen n- --r Nieuvenbarof in Blerick getogen om te k\i— ken hoe duur deze karwei uit zou vallen. De begroting'kwam tegen de ƒ10.000. De eindconclusie was in ieder geval zo: Als ik de werkzaamheden zou verrich ten dan ging het door. Pastoor heeft de materialen voor zyn persoonlijke reke ning genomen en Maria kuisen zyn hui houdster heeft er haar steuntje ook toe bijgedragen. De bedoeling was dat het met Kerstmis 1978 klaar zou zijn, maar dat lukte net niet. De laatste week voor Kerstmis moest ik de Kerstviering in de kerk voorbereiden. Op Kerstdag 1978 is Pastoor Arts gestorven. Jammer heeft hij dit niet meer mo gen meemaken. Eh zo is het gegaan. Aldus onze koster M.Kuypsrs z.g. Kinderuitstapje V/oensdag 11 augustus a.s. gaan we met de kinderen naar "het Schwalm- tai" te Brüggen in Duitsland. De bus vertrekt om half 2 bij de kerk. Onkosten; 10,voor volwassenen en 7,50 voor kinderen. Opgeven hiervoor bjj C. Stiphout, tel. 373, tot en met zaterdag 7 aug. Bij opgave naam en geboortedatum vermelden i.v.m. gezamenlijke pas. Fietstocht/bowlen - Dit is i,v,m. het kinderuitstapje verschoven naar woensdag 18 aug. Excursie 6 September excursie naar de Adler-fabrieken te Neuss, Duitsland.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1982 | | pagina 2